Saç Trendleri Nedir

Saç Trendleri Nedir? Saç Trendleri Nasıl Yapılır?

Saç Trendleri Nedir? Sonbahar kış saç trendleri Bu sezon kendinizde bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, dört ana temanın hakim olduğu sezonun yeni saç modellerini öğrenin, size en çok yakışacak olanı uygulayın.

Saç Trendleri Nedir

Yeni sezonda giyimde erkeksi bir tarzı benimseyecek olan kadınlar, saçlarında serbest ve kadınsı modelleri tercih edecek. Uzun ve hacimli saçların ön planda olduğu yeni sezonda, kadınlar dağınık veya toplu modellerle doğal bir görünüm sergileyecek.

Dünya modasını son yıllarda etkisi Altına alan kadınsılık trendi, bu sezon yerini daha keskin ve sert çizgilere bırakıyor. Ancak saçlar bunun tersine kadınsı ve yumuşak modellerle giyimdeki sert Havayı yumuşatıyor. 4 ana temanın hakim olduğu 2005-2006 Sonbahar-Kış sezonunun koleksiyonları geçmişten izler taşıyor ve modern kadının tarzını yansıtıyor. Bu trendlerde saçların serbestliği, giyimin keskinliği ile karşıtlık sergiliyor.

Doğal, hacimli ve kadınsı saçlar bu sezon göz alıyor Pantenein güzellik sektörü ile paylaştığı saç modelleri, giyimdeki 4 ana tema çerçevesinde şekilleniyor.

Toplu Modeller

Şık bir at kuyruğu ya da klasik bir topuzla toplanan uzun saçlara takılan tokalar ve taraklar nostaljik bir Hava katıyor. Bu modelleri saçlarınıza evde uygulamak için saçınızı tamamen düz hale gelene kadar yuvarlak bir fırça ile tarayıp makine ile kurutun. iyice geriye çekip büyük bir topuz veya atkuyruğu yapın.

Hacimli Saçlar

Hacimli Saçlar1950’lerin Balenciaga tarzının modern yorumu olan bu modeller dolgun ve hacimli ama hareketli değil. Bu saç modeli, verdiği güç ve özgüven duygusuyla hem kadınsı hem de erkeksi. Bir yandan olağanüstü zarif, diğer yandan da sert çizgilere sahip. Böyle bir modeli evde yapmak için saçınızı yassı bir fırçayla kurutarak tarayın, alttan ve tepeden terse doğru fırçalayın. Hacmi korumak için bol bol saç spreyi sıkın ve daha fazla dolgunluk için parmaklarınızla ayırın.

Dolgunluk ve hareket Sağlık ve rahatlığın ön planda olduğu bu modellerde buklelerin Hacim kattığı doğal ve hareketli saçlar göze çarpıyor. Saçların pürüzsüz ve dolgun görünümlü olması çok önemli. Evde uygulayacağınız modelle de hacimli saçlara sahip olabilirsiniz Saçınızı yuvarlak bir fırçayla tutamlar halinde kurutun, hacim ve hareket vermek için fönü farklı açılarda tutun. Daha fazla hacim için köklere biraz saç spreyi sıkın.

Uzun ve Dağınık Saçlar

Bu modelde doğal bir dolgunluk ve parlaklığa sahip uzun saçlar kurutulup dağınık bırakılıyor. Küçük bukleler ile hareketlendirilen uzun ve dağınık saçlar, podyumlarda egemen olan sert çizgileri biraz yumuşatıyor. Uzun saçlarınıza evde şekillendirmek için saçınızı yassı bir fırçayla tarayarak kurutun ve Sıcak havayı farklı yönlerden vererek hacim kazandırın. Hafifçe fırçalayın ve doğal haline bırakın.

Ayrıca kontrol et

Kollar için Egzersiz

Kollar için Egzersiz? Kollar için Egzersiz Nedir?

Kollar için Egzersiz? kol Aynanın karşısına geçip kollarınızı incelediğinizde gördüğünüz manzaradan memnun değilseniz yapacağınız egzersizlerle …