Zayıflatan Ruj

Zayıflatan Ruj Nedir

Sonunda buda oldu arkadaşlar. iştahınızı keserek zayıflatan rujda bulundu. Zayıflamak isteyenlerin ve bu günlerde çok yiyorum diyenlerin hoşuna gidecek bir ruj. Fuze adlı iştah kesen enerji içeceği ve popüler kozmetik markası too faced bir araya gelip dudağa sürüldüğünde vücudu incelten parlatıcı ruj ürettiler.

Sürüldüğünde iştah kesme özelliği olduğu iddia edilen parlatıcı rujun sloganı asla kalçalara değil her zaman dudaklara. Kadınların takıntılı olduğu konu ile kullanmaktan hoşlandığı şeyi çok iyi yakalamış bu iş birliği. iki özelliği ortak kümede birleştiren iki şirket yeni bir kozmetik trendine öncülük ediyor olabilir.

Şayet dudak şişirme özelliği olan parlatıcıların da ilk yaratıcılarındandı too faced firması. Firmanın üretiminin ardından şişirici piyasası patlamıştı. Niyeti bir taşla iki kuş vurmak isteyenlere iştah kestiği için incelme vaadiyle dudak parlatan bu ürün üç farklı aromada piyasaya çıkmış durumda.incelmenin ve güzelleşmenin yanı sıra bu ürünle pazarlamanında mucize dünyasına adım atılmış olunuyor.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …