Sarımsaklı Çay Diyeti

Sarımsaklı Çay Diyeti

Gerçekten isteyen herkesin zayıflayabileceğini belirten uzman doktor ender saraç ünlü aktris angelina jolie’nin 11 kilo vermesini sağlayan sarımsak çayının tarifini açıkladı. 2 bardak suyun içine 4-5 adet parmak ucu büyüklüğünde taze zencefil veya 4-5 adet parçalanmış kuru zencefil koyun.

Yaklaşık 6 dakika kadar kaynatın. Daha sonra karışımın içine 2 adet büyük veya 3 adet küçük sarımsak ve yarım tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyu katın. Ilınınca 2 küçük kahve kaşığı bal ekleyin. Bu çaydan her sabah ve akşam birer fincan için.

Sarımsak çayını çok açken veya çok tokken içmeyin. Hedeflediğiniz kiloya inene kadar birkaç hafta süreyle belirtilen oranda tüketmeye devam edin. Doktor ender saraç sağlıklı bir şekilde zayıflamak için dikkat edilmesi gereken diğer noktaları ise şöyle sıralıyor.

Son albümünü çıkaran bengünün zayıflamasının sırrı sarımsak çayında. Ayurveda uzmanı ender saraçın önerdiği sarımsak çayı ile 1,5 ayda tam 5 kilo veren bengünün içtiği sarımsak çayının tarifi.

Gerekli malzemeler
2 bardak su
4-5 adet taze zencefil bulunamazsa 4-5 parmakucu büyüklüğünde parçalanmış kuru zencefil
3 adet orta büyüklükte sarımsak
Yarım adet limon suyu
2 çay kaşığı bal

Yapılışı
2 bardak suyun içerisine zencefilleri koyup 6 dakika boyunca kaynatılır. Sarımsak dövülüp karışımın içerisine ilave edilir. Çayın içerisine taze sıkılmış limon suyu ve ılınıncada 2 tatlı kaşığı bal ilave edilip sabah ve akşam birer bardak içilir.

Diyet ile ilgili sorusu, görüşü önerisi veya diyeti yapanların yorumlarını aşağıya yazarsanız memnun oluruz.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …