Sonucu Nedir

Sonucu Nedir

Sonucu Nedir? Sonucu Ne Demek? Sonucu Nedir Kısaca? Sonucu Ne Demektir? Sonucu Hakkında Bilgi?

sonucu Nedir, Sonucu Çeşitleri de vardır Shared Hostingpaylaşımlı barındırma, Co-Location,Reseller ve Dedicated Hostingbarındırma. Paylaşımlı barındırmada bir sunucuda birden fazla alandomain barındırılabilir. Co-Location, Kendi sunucumuzu özel hazırlanmış veri merkezlerinde yüksek hızda hizmet bağlantısı ile yayına açar. Dedicated, Sunucu ve bağlantı dahil tüm hizmetler firma tarafından karşılanır. Reseller Hosting de belli sayıda alandomain, disk ve bandwidth sınırları ile kullanıcıya sunulur. windows türevi ve UNIX türevleri mevcuttur.

Sunucu, ing Server, bilgisayar ağlarında, diğer ağ bileşenlerinin kullanıcıların erişebileceği, kullanımına ve veya paylaşımına açık kaynakları barındıran bilgisayar birimi. Bir ağda birden fazla sunucu birim bulunabilir. Karşıtı istemci ing. Client dir.

Windows tarafında önceleri Windows NT vardı fakat zamanla Windows 2000 Server, Windows 2003 Server piyasaya çıktı linux RedHat, Suse sürümleri de sunucu pazarında kendine yer edinmişlerdir, ve özellikle fiyatları dolayısıyla gitgide daha yaygınlaşmaktadırlar.

Ayrıca sunucuların hangi amaçla kullanılacağı da önemlidir. Örnek vermek gerekirse web hizmeti veren sunucular vardır. Bunlara örnek olarak Apache, Microsoft IIS ve Abyss ve Fastream iq Web Ftp Server gösterilebilir. dosya paylaşım, canlı Yayın ve hatta çevrim içionline oyun hizmeti verenleri de mevcuttur. Tüm bu sunucuların, değişik sistem gereksinimleri olacaktır.

Ayrıca kontrol et

internetin Faydaları Nelerdir

internetin Faydaları Nelerdir Her şey doğru ve orantılı kullanıldığı zaman, işlevini tam anlamıyla yerine getirir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir