Shakira Diyeti

Shakira Diyeti

Shakira Zayıflama Diyeti? Shakira Nasıl Zayıfladı? Shakira Diyeti Nedir? Shakira Diyeti Tarifi?

Shakira Diyeti, Cana yakınlığı ve vücut güzelliğiyle tüm dünyanın el üstünde tuttuğu shakira nasıl bu formu devamlı koruduğunu düşündünüz mü Shakira tam anlamıyla diyet yapmadığını söylese bile yediği yemeklerin içerisinde yağ ve protein içeren gıdaların hiç olmadığını görmekteyiz.

Shakira diyeti shakira zayıflama yöntemleri gibi bilgileri pek vermek istemeyen dünya starı shakira birazda olsa amerika’da yapmış olduğu röportajda 2 günlük yapmış olduğu zayıflama ve shakira diyet listesi açıkladı.

1. Gün
Shakira diyeti için öncelikle sabah kalkar kalmaz bir bardak sıcak su içmeniz gerekmektedir. Sıcak suyun metabolizmayı hızlandırdığını söyleyen Shakira hiç unutmadığı tek şey olduğunu belirtmektedir.

Ardından bir dilim kepekli ekmek ve domates, salatalık gibi normal kahvaltısını yaptığını beşlirtti. Öğlen yemeğinde ise haşlanmış tavuk göğsü, maydanoz ve domates ardından bir adet meyve. Akşam yemeğinde 100 gram biftek ve 100 gram yoğurt.

2. Gün
Shakira diyeti 2. günde bir bardak sıcak suyla başlayarak yine normal içerisinde kızartma benzeri yiyecekler olmayan kahvaltısını yapıyor. Öğlen yemeğinde ise bir tabak sebze çorbası ve bir porsiyon ton balığı yediğini belirtiyor.

Akşam yemeğinde shakira diyeti yine 100 gram yoğurt ve hafif bir yiyecek yediğini kaydetti. Shakira diyeti için yoğurdun çok önemli olduğunu belirten shakira yoğurdun metabolizmayı hızlandırıcı ve hücreleri yenileyici özelliği olduğunu da belirtti.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …