Maydanoz Kürü ile Zayıflama

Maydanoz Kürü ile Zayıflama

maydonoz maydanoz kürü ile zayıflamaMaydanoz kürü ile zayıflama seçeneğiniz olduğunu biliyor musunuz. Profesör doktor ibrahim saraçoğlu maydanoz kürü ile birlikte sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğinizi açıkladı.Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve rejimlerden artık sıkıldıysanız maydanoz kürünü deneyebilirsiniz.

Maydanozun zayıflatıcı etkisi bir yana, göz sağlığı ve cilt sağlığı için çok önemli bir sebze olarak bilinmektedir. Yapılan araştırmalara göre kişilerin haftada 3-4 kez maydanoz tüketmesi, sağlıklı yaşam sırları arasında yer alıyor.

Maydanoz kürü nasıl yapılır: Maydanoz kürünü yapmak için gerekli olan malzemeleri. Maydanoz ve limon başka bir malzemeye gerek yoktur. Bir bağ maydanozu ezin ve üzerine taze 1 adet limonun suyunu sıkınız. Kahvaltılara başlamadan önce bu yaptığımız kürü yiyoruz. 18 gün bu küre aralıksız her sabah devam ediyoruz. 18 günün sonunda, 8 gün ara vererek, tekrar 18 günlük bir kür uygulamasına girebilirsiniz.

Maydanoz suyu ile zayıflama makalemizi okudunuz mu: Zayıflamak için bu kürü spor ile desteklemenizi, sağlık sitesi olarak öneriyoruz. Zayıflamak için maydanoz kürünün faydalarından yararlanabilirsiniz. Diyet yapmadan önce mutlaka uzman doktorlara danışınız. Sağlıklı zayıflamalar

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …