Sağlıklı Cilt için Bildiğinizi Yiyin

Sağlıklı Cilt için Bildiğinizi Yiyin

Soru Lise çağındaki kızımın cildinde patlamalar ve lekeler oluşmaya başladı. Cildine yararlı olması için alabileceği herhangi bir vitamin önerir misiniz Cevap Genç hastalarım çinko ve A vitamini içeren bir rejimle gayet iyiler, fakat onlar aynı zamanda gerçek bir düzelmeyi görmek için şekeri bıraktılar. Çoğu zaman şeker ve çikolatanın ergenlik cilt problemlerine etkisinin olmadığına dair okuyorum ya da duyumlar alıyorum. Fakat uygulamalarımdan da gördüğüm kadarıyla bu bir atmasyon. Kızınızı şekeri azaltması ya da bırakması konusunda razı edebilirsiniz. Kendisi için cildinde bir gelişme gözleyeceğinizi düşünüyorum

Hastamı yüksek bir dozda A vitaminli balık yağı –50000 cpu (A vitamini için 5 kez Amerikan Gıda ve ilaç Yönetimince tüketilmesi belirlenen miktarlarda)—ve 3 aylık bir süreçte günde 30 mg kullanılacak çinko ile tedavi ederim. iyi bir multi-vitamin/mineral eki ve C vitamini (günde 3 kez yaklaşık 1000 mg yeni kolajen oluşumuna yardımcı olur) ile karıştırıldığında, önemli cilt düzelmeleri gördüm. (Eğer hamileyseniz A vitamini fazlalığından kaçınmalısınız. Ve doktorunuzla daima ek bir rejime başlamayı konuşunuz.)

Diğer bir fikir (kızkardeşiniz bunu sevecek, yüksek sesle gülecek) Diğer geceler yüze E ve A vitaminli yağlar sürmek. (O konuda endişelenmemek üzere eski bir yastık kılıfı edinin.) Yağlar kuru ciltlerde cildin kendi yağlarını üretmesini sağlamaklanın yanında cildi besler. Yağları şişede satın alabilir ya da kapsül olarak edinip sonrasında bu kapsüllerde çok küçük delikler açabilirsiniz. Kremler kullanmayın! Gerçek yağ olmalı. A vitaminli geceler çok az baş belasıdır bir bakıma balık kokusuna sahiptir… Sabahları yüzünüzü yıkamayı unutmayın!

Alerjik yiyecekleri tanımlayın (örneğin kızkardeşinizin şiddetle arzuladığı bişey), ve tüm 7 gün boyunca onları yemeyi durdurun, aksi belirtilmedikçe süt için (21’den sonra!). En çok yemek istenen yiyecek en zor bırakılandır, bu yiyecekle ilgili en iyi seçim çözümün bir parçası gibidir.

Gençler yiyecek günlüğü tutmak için oldukça yaşlı ve ilk belirtileri görmeleri gerek (ek olarak, bir cilt problemini çözmeleri için daha çok şey yapacaklar). Bir kere gençler iyi bir cilt için bir ilişki bulur, bu sonucu iiyi bir diyette tüm ailelerde gördüm!

Cilt için oksijenli su ile ıslatılmış tamponların tamamı o kadar da kötü değil…genellikle kendi kendilerine problemi düzeltmek için yeterli değiller, fakat temiz bir başlangıç.

Bunların yanı sıra, uzun süre ve tekrarlı olarak antibiyotik kullanmaktan sakının. Böyle bir şey söz konusu ise, Wm. Crook tarafından yazılan “The Yeast Connection” kitabını okuyun ve yazarın bahsettiği gelecekte üzerinizde oluşturabileceği belirtileri de görün.

Cilt dayanıklı bir konu, ama eğer güçlü bir besin tutumu sergilenmişse, yıllar süren bir antibiyotik kullanımı genellikle gereksizdir

Ayrıca kontrol et

C Vitamini içeren Yiyecekler Nelerdir

C Vitamini içeren Yiyecekler Nelerdir?

C Vitamini içeren Yiyecekler Nelerdir? C vitamini veya askorbik asit, en etkili ve güvenilir besinlerden …