Kilo Vermenin En Sağlıklı Yolu Yeşil Detoks

Kilo Vermenin En Sağlıklı Yolu Yeşil Detoks

kilo vermenin en sağlıklı yolu yeşil detoks Temelde koyu yeşillerin sularını içerek uygulanan bir tür arınma. ıspanak, pazı, roka, maydanoz, fesleğen, dereotu, kereviz sapı, karalahana vb. yeşilliklerden sevdiklerinizi karıştırarak kalın demetler halinde meyve suyu sıkacağınızdan geçirip içine de biraz limon kattığınızda kopkoyu yemyeşil harika lezzette bir içecek çıkıyor.Hatta belki biraz zencefil de ekleyebilirsiniz. içeceği biraz seyreltmek için salatalık suyu da kullanabilirsiniz. Bunu günde 2-3 kere içebilirsiniz. Tatlandırmak için biraz da yeşil elma suyu ekleyebilirsiniz.

Yeşil içecek içmenin size Ne Faydası Var

Geçenlerde yeşil sıvı detoksu yaparken elime 1 senedir kütüphanemizde olan bir kitap geçti. 3 ay sonra herkes ful performans hayata devam ve 7 sene raw food çiğ gıda ile besleniyorlar. 7 sene sonunda yine biraz enerji düşmesi yaşanıyor ve kadın tekrar başlıyor araştırmaya nedir beslenmelerindeki eksiklik diye. Şempanzeleri araştırıyor mesela yaprakların arasına meyve koyup sandviç yaparak yiyorlar. Ne kadar akıllıca. Bu durumda kadın fark ediyor ki yeşillikleri çok az yemişler.

Salatalar yapıyor yemesi zor geliyor, suyunu sıkayım diyor tadını beğenmiyor, içine meyve suyu katsam diyor ve ideal karışımı buluyor kendince ve yine ailenin enerjisi tavana vuruyor. Bu içecekleri işe götürdüğünde iş arkadaşları da içmeye başlıyor ve hepsinin rahatsızlıkları iyileşmeye başlıyor. Grup çalışmaları yapıyorlar; galonlarla yeşil içecek içiyorlar ve neler mi oluyor.

Bir kadının vücudundaki miyomlar küçülüyor ve bir kadının benleri kayboluyor. Bu beni çok etkiledi çünkü o sıralarda benim de başımın üzerinde bir ben çıkmıştı ve beni çok rahatsız ediyordu. Bunu okuyunca çok ümitlendim ama pek de inanmadım. 13 gün yeşil sıvı detoksu yaptıktan sonra benim bende yok oldu. inanamadım ve benim için mucize gibi bir şeydi bu ama düşünün bu kadar etkili bir arınma.

Peki yeşil içecekler Bu Faydaları Vücuda Nasıl Sağlıyor

Sindirimi durduruyoruz. Sindirim durunca vücut bununla uğraşmıyor ve enerjiniz size kalıyor. Bu kadar basit. Bir et yemeği 6-8 saat, sebze yemeği 1-2 saat, karbonhidrat yemeği 3-4 saat ve meyve yarım saatte sindiriliyor. Düşünün ki bunu her gün en az 3 kere, aylarca ve yıllarca yapıyorsunuz. Geçenlerde bir misafirimiz bahsediyordu tüm makineler arada kapanıyor ama insan vücudu hep çalışıyor.

Oksijen – Enerji

Öncelikle koyu yeşillerin içinde çok yüksek oranda klorofil var. Klorofil bizim kanımızda oksijen taşıma görevi gören hemoglobin ile bir molekül farkla aynı yapıdadır. Dolayısı ile bu demek oluyor ki kanımızın oksijen taşıma kapasitesi artıyor bu yeşillerden içtikçe. Oksijen daha alkali bir ortam ve daha çok enerji demektir vücutta. Kanser hücreleri asidik ortamda çoğalabiliyor, alkali ortamda değil.

Lif

Yeşillerin içinde yüksek oranda lif var ve lifli yeşilliklerin suyu yüksek miktarda kalsiyum, magnezyum ve demir içerir.

Ne Kadar Kilo Verilir

1 haftada ortalama 4-6 kilo verdiriyor sıvı orucu şeklinde uygulandığında; tabii ki yaş, boy, kilo, metabolizma, genetik, cinsiyet vs. durumlarına göre istisnalar olabilir.

Kilo vermeyi hızlandırmak isterseniz açlık hissinize yeşil içeceklerin içine ekstra lif (Psyllium Husk Powder) ve metabolizma yavaşlığı şikayetlerini çözebilecek iyot desteği deniz yosunu Kelp&Nettle’ı da ekleyebilirsiniz.
Bu programı nasıl ve kaç gün uygulanabilir. Bu programı ister evinizde ister the lifeco bodrum’da huzurlu, şehrin koşuşturma
acısından uzak, mandalina bahçeleri arasında yapabilirsiniz. 1 gün ile 21 güne kadar varan sürelerde yapılabilir bir programdır.

Yeşil Sıvı Detoksu

Gün boyunca bedeni alkalize eden ıspanak, kereviz ve salatalık gibi çiğ yeşil sebze suları ile besleneceksiniz. Bu detoks programının ardından koyu yeşillerin içinde bulunan yoğun klorofil sayesinde kanınızda bulunan oksijen oranı artacak. Bedeniniz sindirim işlemi ile yorulmadığı için tüm enerjisini toksinlerden arınmak ve daha fazla enerji üretmek için kullanma fırsatı yakalayacak. Yeşil sıvı detoksu master detoks öncesi ve sonrasında, 1-3 gün boyunca ön detoks ve detoks sonrası programı olarak da uygulanabilir.

Yeşil Salatalı Detoks

Fazla kilolarından kurtulmak ve sindirim sistemini rahatlatmak isteyenlere özellikle önerdiğimiz Yeşil Salatalı Detoks, detoks yapan sevdiklerine eşlik eden misafirlerin de sağlıklı beslenme adına uygulayabilecekleri bir program. Bu detoks programının ardından koyu yeşillerin içinde bulunan yoğun klorofil sayesinde kanınızda bulunan oksijen oranı artacak.

Gün boyunca bedeni alkalize eden çiğ sebze ve meyve suları, koyu yeşil ve filizlerden oluşan salatalar ile besleneceksiniz. Yeşil Salatalı Detoks master detoks öncesi ve sonrasında, 1-3 gün boyunca ön detoks ve detoks sonrası programı olarak da uygulanabilir.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …