Kalori Yakmanın Yöntemleri

Kalori Yakmanın Yöntemleri

Ne yapsamda bu kilolarımdan kurtulamıyorummu diyorsunuz. Sizin istediğiniz ve zayıflamanıza yardımcı olacağız. Bunun için size özel 14 şart sunduk bunlara uyarsanız kısa bir süre sonunda zayıfladığınızı fark edeceksiniz. Diyet yapmayacaksınız sadece yediklerinizi keseceksiniz ama diyet yapıyor gibi davranırsanız daha kısa sürede zayıflayabilirsiniz.

Yağlı süt yerine yağsız veya yarım yağlı süt için. Kahvaltılık gevrek veya meyve suyunuz için kullandığınız tabağı veya bardağı küçültün. Sütünüzü şeker yerine taze meyveyle tatlandırın. Enerjisiz tatlandırıcılarla yapılmış light yoğurdu tercih edin.

Ekmeğinizi tamamen tüketmek yerine birisiyle paylaşın veya ertesi sabah kahvaltısı için ayırın. Yumurtanızı pişirirken margarin veya sıvı yağ kullanmak yerine yağsız tavada veya domates ilavesiyle ile pişirin. Omletinizi peynir veya sucuk yerine soğan, mantar, ıspanak ve biber ile lezzetlendirin.

Omletinizi yaparken iki yumurta kullanmak yerine yumurtalarınızdan birinin tamamını kullanın. Diğerinin ise sadece beyazını ekleyerek aldığınız kaloriyi azaltın. Şeker içeren reçeller yerine meyvenin kendi tadıyla yapılmış doğal reçelleri kullanın. Normal sosis, salam ve sucuk yerine yağsız etle yapılmış olanları seçin.

Ekmeğinize sürdüğünüz veya sandviç/tost yaptığınız normal peynirler yerine yağsız olanları tercih edin. Çayınızı, kahvenizi veya kahvaltılık gevreğinizi tatlandırmak için normal şeker yerine enerjisiz doğal tatlandırıcıları kullanın.

Sandviç veya tost yaparken beyaz ekmek yerine tahıllı ekmek kullanın. Kahvaltıda sütünüzü şeker yerine taze meyvelerle tatlandırın. Diyet ile ilgili sorusu görüşü önerisi veya diyeti yapanların yorumlarını aşağıya yazarsanız memnun oluruz.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …