Doğumdan Sonra Zayıflama

Doğumdan Sonra Zayıflama

doğumdan sonra zayıflama Dördüncü bebeğine hamile olan alman süper model heidi klum doğumdan sonra zayıflama sırlarını açıkladı. İkinci çocuğunu doğurduktan 2 ay sonra podyumlara dönerek herkesi şaşırtan 36 yaşındaki süper model heidi klum forma girmeyi gerçekten istemenin doğum kilolarından kurtulmayı kolaylaştırdığını söyledi.

Yalnızca sağlıklı beslenerek ve spor yaparak formunu koruduğunu belirten klum katı diyetlerden kaçındığını dile getirdi.Korse gibi ürünler kullanmayan
süper model çocuklarıyla parka gidip oyun oynamak gibi normal aktivitelerde bulunduğunu belirtti. Şimdilerde içine sığabileceği bir şey bulduğunda sevindiğini söyleyen ünlü model, hiç diyet yapmamakla birlikte abur cubur yemediğini de sözlerine ekledi.

Her şeyi kararında yapmanın gerekliliğini vurgulayan klum doğumdan sonra kendisine kilo konusunda hiçbir zaman baskıda bulunmadığını ancak uzun vadede kilo verme hedefinin başarısızlıkla sonuçlanacağını düşündüğünden eski kilosuna hemen kavuşmayı amaçlayarak motive olduğunu söyledi.

Yönteminin şu ana kadar hep işe yaradığını belirten model doğum öncesi kıyafetlerini giyebilmenin kendisini çok mutlu ettiğini ve daha iyi hissettirdiğini ifade etti.

Sonbaharda dördüncü kez anne olması beklenen klumun eşi İngiliz şarkıcı sealden 2 oğlu var. Kız bebek bekleyen ünlü modelin bir önceki beraberliğinden ise bir kızı daha bulunuyor.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …