Basen Bölgesini Eritme

Basen Bölgesini Eritme

Kalça ve basenlerinizden şikayçi misiniz. Müjde pek çok kadının başlıca derdi olan kalça problemini ortadan kaldıran şok diyeti açıklıyoruz. Uygulayacağınız 6 haftalık diyetle kalça ve basen bölgelerinizdeki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz. Amerikalı ünlülerin denediği bu diyetle sadece vitrinden izlemekle yetindiğiniz dar pantolonları üzerinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Tabiki rakiplerinizi kıskandırıp partnerinizi büyülemek’de cabası. Diyetin amacı hareketsizlik ve yanlış beslenme sonucu vücudun alt tarafında toplanan yağlardan kurtulmak için çok özel bir diyete ihtiyaç var. Uygulayacağınız diyet her yerde kolayca bulup tüketeceğiniz gıdalardan oluşuyor. En önemlisi de oldukça ekonomik oluşu.

Diyetin birinci dereceden etkilediği bölüm kalça ve basen ardından bacaklar geliyor. Özellikle binici pantolonu olarak adlandırılan kalça ve diz kapağı bölgesinde fazla kilo problemi olan kişiler tam 6 hafta içinde etkili çözüme kavuşabiliyorlar. Diyet kayısı ve badem müslini olarak tanımlanıyor.

Müslinin hazırlanışı hazırlayacağınız müslinin tadı oldukça leziz. içeriğinde badem ve kurutulmuş meyvalar ve tahıllar kadar pek çok vücudunuza faydalı gıdalar bulunuyor. Ancak hepsi bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları hızla eritip sizi forma sokuyor.

Hazırlanışı
2 fincan yulaf tanesi, 2 fincan kırılmış fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçek tohumu, 1 fincan badem, 1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı Malzemeleri karıştırıp, blender`dan geçirin. Hazırladığınız karışımı tam 12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara ayırın. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süt ilave ederek tüketeceksiniz. Tabiki üzerine yarım dilim muzda ekleyebilirsiniz.

Kahvaltı
1 porsiyon hazırladığınız müsli, 1 fincan süt ve dilimlenmiş yarım dilim muz Saat 11.00: 1 elma

Öğle: 1 porsiyon müsli ve yarım muz
Öğleden sonra: 1 avuç kuru üzüm
Ana öğün: Meyveyle birlikte temel gıdalar

Yatmadan önce
Bir portakal meyveler: Elma, kayısı, 2 kurutulmuş erik, 1 mango

Günlük programınızda ana öğünler:
Pazartesi: 1 parça tavuk kanat yada göğüs ızgara, yeşil salata ve 1 meyve
Salı: 2 yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuçla tüketilecek
Çarşamba: 1 çay fincanı büyüklüğünde yer tutan spagetti. 1 meyve

Perşembe: ince dilimlenmiş 1 tavuk göğsü. Haşlanmış havuçla servis yapılacak. Dilerseniz yanına haşlanmış brokolide alabilirsiniz. 1 meyve

Cuma: Ton balıklı yeşil salata. 1 adet katı pişmiş yumurta ve 1 meyve
Cumartesi: 1 parça hindi göğsü, mısırla karışık yeşil salata ve 1 meyve
Pazar: 3 dilim rosto edilmiş biftek, havuçlu brokoli salatası ve 2 adet haşlanmış patates. Bir meyve.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …