Bacak inceltme Egzersizleri Nelerdir

Bacak inceltme Egzersizleri Nelerdir?

Bacak inceltme Egzersizleri Nelerdir? Dünyanın En güzel mankeni Naomiden Bacak inceltme bel inceltme Formülleri Güzel manken, bronz tenini korumak için gün boyunca sürekli havuç tüketiyor Domatesten ise oldukça uzak duruyor çünkü teninin rengini açıyor. PodyumlardaReklam ajanslarının göz bebeği olan Naomi Campbell esmer teniyle ilerliyen yaşınaRağmen liderliğini kimseye kaptırmaya hiç ama hiç niyeti yok gözüküyor

Bacak inceltme Egzersizleri Nelerdir?

Sizlerinde bildiği gibi mankenlik dünyanın en zor mesleklerinden olsa gerek, fakat bunu ömür boyu sürdürebilme şansınız var. Nasıl mı Ünlü mankenin bir çok rakibi var arkasında yerini almak isteyen, fakat alamıyorlar Bunun en büyük sebebi yeşil çay Ne rejim yapıyor, ne diyet uyguluyor, sigara kullanmasına rağmen fiziğini tenini ve podyumlarda ki yerini kimseye kaptırmıyor

Beyaz Tutkunu

Cildini ve sağlığını yeşil çay ile yorumlayan güzel yıldız, kadınlara siyah çay ve kahve, nescafe yerine yeşil çay formülünü tavsiye ediyor. Bacaklarınızı inceltmek için ise Güzel manken size şunu öneriyor günde 40 45 dakika zıplayın önerisinde

bulunuyor. Esmer tenli olan güzel yıldız, canlı renkleri giymeyi tercih ediyor, ve esmer tenli kadınlara da tavsiyesi renkli, canlı kıyafetler giymesini öneriyor.

Bacaklarına Aloveralı Yağ

Güzel yıldız, Naomi Campbell bacaklarını hiç beğenmiyor, bu nedenle en önemsediği ve bakım yaptığı yer bacakları oluyor.

Aloveralı yağlarda bacaklarına bakım yapan Naomi bu sayede eskiye göre daha güzel olduğunu düşünüyor bacaklarının. Teninin

Rengini korumak için her mevsim güneş kremi kullanmaktan vazgeçmiyor. Ayrıca altın, gümüş, pırlanta gibi pahalı takıların esmerlere daha çok yakıştığını üstüne basa basa söylüyor. Ve ardından Şunu söylüyor kadınlara Herkez sarışın olmaya çalışıyor özentimidir nedir ? Fakat erkekler esmer kadınları daha çok beğeniyorlar ve seksi buluyorlar diyerek son noktayı koyuyor.

Esmer ve güzel manken campbell, güzellikte daha önemli şey temiz olmak, temiz kokmak olduğunu iddia ediyor. Ünlü manken esmer tenli bayanlara baharat kokulu parfümleri kullanmasını öneriyor. Ayrıca gün boyunca gündüz bergamutlu gece ise amberli parfüm kokularını tavsiye ediyor.

Bacaklarınızı incetebilirsiniz

Fazla kilolarımız genellikle basen ve karın bölgemizde biriktiği için bunu artık normal karşılıyoruz. Ama nedense konu bayanların bacakları olunca durum biraz daha karmaşıklık haline giriyor. Genellikle kalın bacaklar, hoş durmaz, görüntü bozar Tabi bunun sonucunda uydurma bilgi çıkıyor. işte kalın bacaklarla ilgili gerçekler Doğa, kadınları yağ doğal olarak basen ve bacaklarda özellikle üst kısım bacaklarımızda birikecek şekilde planlanmıştır.

Ama bu menopoza kadar devam eder, menopoz döneminden sonra kadınlar da tıpkı erkekler gibi, karın bölgelerinde yağ biriktirmeye başlarlar. Eğer ailenizde, kilolu kısımlar genellikle popoları ise sizde poponuzdan kilo alıcaksınız demektir.

Genlerden dolayı. Vücudunuzdaki fazla yağlardan da kilolardan da sizsiniz. Bu fazlalıklara bacaklarınızda ki yağlarınız da dahil Kimse özel bir diyet uygulayarak, bacaklarını inceltemez bunun kimse aksini iddia edemez Eğer bacaklarınız incelmesini istiyorsanız, o zaman bir diyet programı uygulamanın tam zamanı demektir. Yani bu yapacağımız diyet, sadece basen ve bacakları inceltecek anlamına gelmiyor.

Sitemizde görüyorsunuz bir sürü egzersiz çeşiti var bölüm bölüm fakat, her bölümü yapmakla tek bölümü yapmak farklıdır iki ayakkabı düşünün, birisi 42 numara birisi 43 numara yolda yürümesi farklı olur görüntüsü farklı olur . bunun gibi bir benzetmeyle konumuza devam edelim. Yapacağımız egzersizler, bizim yağlarımızı yok etmez, sadece yağlarımızı kas kütlesine çevirerek kas miktarımızı arttırır. Hayatınız boyunca kalın bacaklarla yaşamaya mahkum değilsiniz.

Doğru bir beslenme programıyla birlikte ve düzenli olarak egzersiz yaparak, bacaklarınızın inceldiğini 3-4 ay gibi bir sürede göreceksiniz. Bünyeye göre değişebilir, daha erkende olabilir daha geçte. Maximum 6 ay.

Peki Bacaklarımın İncelmesini Nasıl Sağlarım

Bunu yapmanın en kolay ve tesirli yolu, yüksek miktarlarda karbonhidrat ve az miktarda yağ içeren bir diyet programı uygulamaktadır. Günlük aldığınız yağ miktarını günde 25 gram civarına düşürün. En 25 gramın en fazla 10 gramını doymuş yağ olarak tüketin. Yemeden önce kırmızı etlerde, beyaz etlerde bulunan yağları iyice ayıklayın öyle tüketin. Çünkü onlarda yağ . Miktarı geçmemiz için. Bol Bol meyveler yeşil sebzeler tüketin.

Kepekli ekmek, makarna, pilav, bulgur pilavı, fasülye, tahıl gibi karmaşık karbonhidratları tüketmeye gayret edin. Egzersiz sağlıklıdır. Fakat abartılmaz. istediğinizin tam tersi bir Etki yaratacaktır Örnek veriyorum Günde 1 setten 10 kere şınav çekiyorsak karın kaslarımız için günde 3 set 10 kere yapıp Ertesi gün yapmamalıyız kaslarımızı dinlendirmeliyiz veya başka bir egzersiz hareketi mutlaka ama mutlaka 1 gün ara verip dinlendirilmelidir. Unutmayın Bacaklarınızı inceltebilirsiniz. Daha düzgün bacaklara sahip olmanın yolu, iyi bir diyet ve klasik egzersizlerden geçiyor, Bunu başarmakta başarmamak ta Sizin Elinizdedir.

Ayrıca kontrol et

Kollar için Egzersiz

Kollar için Egzersiz? Kollar için Egzersiz Nedir?

Kollar için Egzersiz? kol Aynanın karşısına geçip kollarınızı incelediğinizde gördüğünüz manzaradan memnun değilseniz yapacağınız egzersizlerle …