Selülit için Lahana Kürü

Selülit için Lahana Kürü

lahana kürü Kadınların kabusu selülitleri üç haftalık kürle yok ediyor.Kış boyunca biriken fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.Vücutta biriken toksinleri atıyor, kolon kanserini önlüyor.Kan dolaşımını düzenleyip, vücudumuzun canlanmasını sağlıyor.

Prof. dr. ibrahim saraçoğlundan lahana kürü 3-4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika pişirilir.Aç veya tok karnına sabah bir su bardağı ve akşam bir su bardağı olmak üzere için. Bu işleme toplam 3 gün devam edin.Bu kürü 3 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 3 gün uygulayın. Bu şekilde toplam 21 gün içerek kürü tamamlayın.

Bu uygulamadan sonra 21 gün ara verin.21 gün aradan sonra sadece haftada bir defa sabah ve akşam,aç yada tok karnına 1 su bardağı içilerek selülitler yok olana kadar bu küre devam edilir.Damak tadına uygun olsun ya da içimi kolay olsun düşüncesiyle haşlama suyuna hiç bir şey ilave etmeyin.

21 günlük kür için kesinlikle ihtiyacınız olan miktarı bir defada değil, her gün taze olarak hazırlayın.Kan dolaşımını düzenlemek amaçlı kullanımda.3-4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika pişirilir.

Birinci hafta sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı içilir.ikinci ve üçüncü haftalarda gün aşırı bir gün atlayarak sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı içmeye devam edin.Dördüncü haftadan itibaren iki günde bir olmak üzere iki hafta daha uygulayıp kürü sonlandırın.Üç ay ara verdikten sonra aynı kürü tekrar edin.

Ayrıca kontrol et

Histeroskopi Nedir Nasıl Yapılır

Histeroskopi Nedir Nasıl Yapılır? Histeroskopi Ne Demek?

Histeroskopi Nedir Nasıl Yapılır? vajina ve rahim ağzından histeroskop adı verilen özel bir optik cihaz …