Sandaloz Sakızı ile Zayıflama

Sandaloz Sakızı ile Zayıflama

sandaloz sakızı ile zayıflamaZayıflamak isteyenler için hemen hemen hergün yeni öneriler ve yeni ürünler çıkıyor. Bu ürünlere en son eklenenlerden biri de sandoloz zayıflama sakızı. Sağlık için çok yararlı olduğu ve yağ yatkığı söylenen sandoloz zayıflama sakızı hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

Sandoloz sakızı kuzey afrikada yetişen bir ağaçtan elde ediliyor. Açık sarı ve beyaz renk arasında geçiş yapan bir maddedir. Üzerinde tozlu bir tabaka bulunur ve çabucak yumuşar. Şekli limon tuzunu anımsatır. Uzun süredir gündem oluşturan bitkisel ürünlerden gelen sağlık, artık alternatif tıp olarak değerlendirilmeye başladı.

Ziraat mühendisileri sandoloz sakızının zayıflamada yeşil çaylara göre daha etkili olduğunu söylüyor. Bir süre önce kendisinin de kilo problemi olduğunu vurgulayan mühendisler sandoloz sakızı kullanarak 10 kilo verdiğini belirtiyor. Yemeklerden önce sıcak suda bekletilerek kullanıldığı taktirde, kilo problemi olanların sorunlarının giderildiği görülüyor.

Eskiden siyatik ağrıları ve romatizma için haricen ağrıyan yerlere sürülerek kullanılan sandoloz sakızı artık zayıflamak için de kullanılabiliyor. Elma sirkesi ile birlikte kullanıldığı zaman kilo vermeyi çabuklaştırıyor. Toz karışım şeklinde satılan sandoloz sakızının içerdiği maddeler aşağıda sıralanmıştır. %100 doğal karışımlardan elde edilen sakızın yan etkisi yoktur ve alışkanlık yapmaz.

Sandaloz Sakızı içindekiler

 • Sandoloz
 • Biberiye
 • Titre
 • Zerdeçal
 • Yeşil Çay
 • Funda Yaprağı
 • Keten Tohumu ve Yulaf Ezmesi

Sandaloz Sakızı Kullanımı

Yemeklerdene 15-20 dakika önce, 1 çay kaşığı su, meyve suyu ve yoğurtla tüketilir. Üzerine bol su içilir. Tarım ve köyişleri bakanlığı tarafından onaylıdır.

 • Sandoloz sakızının faydaları
  Tansiyonu dengeler
  Tokluk hissi verir
  Yağları çözer
  Metabolizmayı hızlandırır
  Bağırsakları çalıştırır

Hamile ve Emzikli Bayanlarda ve Kolitli Hastalarda Kullanılması Sakıncalıdır

Görünüm olarak limon tuzuna benzeyen katı ve şeffaf bir maddedir. Aktarlarda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …