Rüyada Çürük Görmek

Rüyada Çürük Görmek

Rüyada çürük görmek ne anlama gelir? ruhsal olarak kişiyi ele geçiren zenginlik, sefahat ve lükse düşkünlük gibi durumların artması sonucunda tüm manevi değerlerin kaybedileceğini, kişinin anne babası da dahil olmak üzere pek çok aile üyesine ve kendisini sevenlere sırtını döneceğine ifade eder. Çürük görmek, fazla inatla yaklaşılan bir durumdan istenilen faydanın sağlanamamasına, hem de kişinin kendisini zorlamasına rağmen beklediği başarılara bir türlü kavuşamayacak oluşuna da ifade edilir. Zevklerin kişiyi ele geçirmiş olduğunun ve iradenin kullanılması gerektiğinin de altını çizen rüya, yanlış girişimler ya da dolandırılmalara karşı karşıya gelinebileceğini, kişinin maddi anlamda yatırım yaparken çok dikkatli davranması ve tecrübeli kişilere danışarak yola çıkması konusunda uyarılarda bulunulur.

Rüyada Çürük Elma Görmek

İslami olarak çürük elma görmek kişinin çok büyük günahlar işlediğine ve hatta başkalarının canına kast edecek kadar kötü hareketler içinde olması nedeni ile büyük uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağını, bir an önce işlediği tüm günahlar için af dilemesi gerektiğini işaret eder. Çürük elma görenlerin gerçek dostları yoktur ve karşılarına sürekli olarak dolandırıcı, çıkarcı ve kötü niyetli kişiler çıkar. Hayat tarzının yanlış olduğunun altını çizen rüya, kişiye adımlarını dikkatli atması gerektiğini söylerken, aynı zamanda da kişiye doğru yolu bulabilmesi için ailesiyle beraber hareket etmesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada Çürük Sebze Görmek

Çürümüş sebzeler kişinin maneviyatındaki bozulmalara ve psikolojik olarak da sağlıklı bir imaj çizmediğine işarettir. Hareket ve ifadelerinde genellikle tutarsızlık olan rüya sahibinin aşırı uçlarda dolaşan yaşantısının aşırı dikkat çekmesi ve rahatsızlık vermesi sonucunda işini kaybedebileceğini işaret eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek ne anlama gelir? içinde bulunduğunuz yılda çok yararlı kariyerlere atılacağınıza ve ruhsal …