Rüyada Çürük Elma Görmek

Rüyada Çürük Elma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çürük Elma Görmek Ne Anlama Gelir? aile içindeki sebeplere ifade eder ve kişinin eşi tarafından veya birliktelik yaşadığı kişi tarafından aldatıldığına ya da sadakatsizliğe uğradığına işarettir. Bazen de yersiz şüpheler içinde bulunduğunu düşünen rüya sahibinin yaşadığı bir gelişme sonrasında düşüncelerinin doğru olduğuna dair veriler elde etmesi şeklinde de tabir edilir. Kariyer yerinde de kişinin sözünü dinlemeyen ve kendi başına buyruk hareketlerde bulunan kimselerin varlığına, kariyerdeki aksamalara ve kişinin arkasından iş çeviren, düşmanlarla işbirliği yaparak rüya sahibini sıkıntılı durumda bırakan kimselere delalet eder. Çürük elma gören kimseler büyük aksilikler yaşayarak hayatlarında kendilerine engel olan ya da sebep çıkaran kişileri daha da net şekilde görürler.

Rüyada Çürük Elma Görmek Ne Manaya Gelir?

kırmızı ruhen tutkuyu temsil eder. Yukarıda da belirttiğim gibi, elmalar başarılı bir yaşam ve refah sağlayan iyi şansların sembolüdür. Kırmızı elmalar hayatınızın iyi bir döneminin başladığını gösterir. Uzun zamandır aranan bazı hayallerinizi gerçekleştirmek üzeresiniz. Sonunda her şey yerine gelecek. Bu senin sıkı çalışman ve özveri olabilir. Kırmızı bir elma görmek etmek yeni bir kariyere işaret ediyor ve bu ilerlemeyi gösterebilir. Belki bu uzun zamandır aranan promosyonu alacaksınız – kim bilir! Genel olarak, rüyada kırmızı elma görmek, araştırmamda olumsuz bir yorum yok. Aksine, yaşamın her alanında neşeyi sembolize eder. Bir sonraki hamleniz ne olursa olsun, doğru yaşam yolunda yürüyorsunuz.

Rüyada Çürük Elma Yemek

Helal olmayan yollara meyleden kişinin başının yasalarla ve kanun koyucularla derde gireceğini, evindeki huzurun kaçması sonucu aile birliğini de bir arada tutmakta güçlük çekeceğini, yalan söyleyerek işleri bir süre daha idare etmeye çalıştığını ancak var olan sorunların her geçen gün daha da artacağını işaret eder. Çürük elma yemek bazı durumlarda kişinin hak yediğine veya başkalarına karşı haksızlık yaptığına, kendi ihtiyacının dışında da başka kişilerin mallarına göz dikerek açgözlü davrandığına yorumlanır.Rekabet dolu bir aileye sahip olmaya, iş yerinde büyük huzursuzluklara neden olacak ödeme güçlüğü yaşanacağına ifade edilir.

Rüyada Çürük Elma Satın Almak

Büyük bir yanılgı yaşamak anlamına gelen rüya özellikle bir alım satım işinde yaşanacak bir aldanmaya veya aldatılmaya da alamet sayılır. Özellikle evlilik konusunda acele şekilde hareket etmenin kişinin aleyhine olacağına ve evleneceği kişi ile mutluluğunun çok kısa süreceğine tabir edilir. Üzerinde haciz bulunan bir ev almak veya hileli bir satışa karışmak anlamlarına da gelen rüya büyük bir sıkıntının kapıda olduğunun habercisidir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …