Rüyada Çürük Meyve Görmek

Rüyada Çürük Meyve Görmek

Rüyada çürük meyve görmek ne anlama gelir? iyi değildir ve hastalık, kötü haber almak anlamındadır.  Maddi konuda yanlışlıklar yaşanacağını bildiren rüya, benzer vakitte kariyer sahibi olanlar için huzurlarının biteceğine, ödemelerde çıkacak zorluklarla beraber alacaklı durumda olunan kimselerden alınamayan paralar yüzünden çalışanların maaşlarını ödemekte sıkıntı çekileceğini, rızkın düşmesi ve bereketin kaçması yüzünden kişinin endişe dolu geceler geçireceğini ifade eder. Alınan bir eşyanın hayrının görülmeyeceğini veya ölü yatırım yapmak suretiyle tüm birikimin bir hiç uğruna harcanacağını da ifade eder.İhtiyar biri çürük meyve görürse ölümcül bir hastalığa yakalanır ve ömrü azalır. Genç biri için mesleki eğitimine dikkat etmediğini, hayatını düzene sokmayı düşünmediği gibi, ailesine karşı gelen, kötü biri haline geleceğini ifade eder. Anne ve babalar için çocuklarının yaptığı hataların giderek fazlalaşması yüzünden yaşanacak telaşı ve endişeyi dile getirir.

Rüyada Çürük Meyve Yemek

Hastalanmak ve yatağa düşmek yüzünden işe güce ara vermek, dünyevi konularda isteksizleşmek demektir. Mutlu günlerin geride kalacağını ve ilerleyen günlerin kişi için strese neden olacak pek çok üzücü haber ve kötü gelişmelerle dolu olacağını, bu dönemin sabırla geçirilmesi gerektiğini işaret eder. Ayrıca kazanılan parada düşüşün ve ekstra çıkan harcamaların maddi konuda zorluklara neden olacağını, işten atılmayı veya ani bir kararla istifa etmeyi, sonrasında iş bulunamadığı için borç alarak durumu idare etmeyi de delalet eder.

Rüyada Çöpe Çürük Meyve Atmak

Kişinin tüm dikkatini toplayarak son anda başına gelecek bir felaketten kurtulacağına ve kendisine hazırlanan tuzaklara düşmeyeceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına alamettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmek ne anlama gelir? can sıkıntısına sebep olacak nedenler yaşamaya,rahatsız ve üzüntülü …