Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada Çiş Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiş Yapmak Ne Anlama Gelir?  rüya Alimlerine Göre rüyanın Tabiri Şudur: rüyada Çiş Yapmak Nasıl Tabir Edilir.insanın helali olmayan bir kişiyle birlikteliğine ve kendisine hayrı dokunmayacak bir işe, hem de bu işe yalan karıştırıldığını bile bile sermaye koymasına işaret eder. Rüyada çok çiş yapmak varlığa, zenginliğe, bolluğa, malın ve kazancın artmasına yorulur. Rüyada çiş görmek kişinin kazancına hile ve fesat karıştığı manasına gelir.

Kişi eğer rüyasında görüntüsü net olmayan bir yerde çiş yaparken görürse bu, bilmediği bir yerden biri ile izdivaç kuracağı manasına gelir. Bir kişi rüyada kendisini kutsal Kitabın üzerine çiş yaparken görürse, bu kişinin çocuğu bir din adamı olacak ve ekmeğini bu meslekten kazanacak demektir.

Rüyada Çiş Yapmak Ne Manaya Gelir?

Rüya sahibinin hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine ve planlarının istediği yönde ilerleyerek güzel gelişmelere vesile olacağına yorulur.
Bu rüya ile rüya sahibinin geçmiş kırgınlıkları geride kalacak, var olan parasını boş işlere harcamak yerine doğru yatırımla büyütecek ve yoksulluktan kurtularak geçim derdi yaşamayacaktır.

Rüya sahibi bu rüya ile birlikte yaptığı büyük hatanın farkına varacak, bu hatayı telafi edebilmek için gecesini gündüzüne katacak ve kendisini yıpratacaktır.
Tüm sermayesini ve umutlarını bir işe bağlayan rüya sahibi, çabalarının karşılığını alabilmek için sabırlı olmalı ve hiç kimseye haksızlık etmeden ve hak yemeden işleri ile ilgili gelişmeler için çabalamaya devam etmelidir.
Eğer dikkatli ve stratejik davranırsa tüm dertleri son bulacak ve büyük bir rahatlama yaşayacaktır.

Rüyada Sıkıştığını Görmek

Bir kişi rüyasında çok çişinin geldiğini ama çişini yapamadığı için çok sıkıştığını görürse eğer kazancını ve malını insanlardan kaçırmak ya da aklınca korumak için yollar arıyor ama bir türlü bulamıyor demektir.

Rüyada Çişini Yapamamak

Rüyada çişini yapamadığını gören kişi, çok olan malını harcamakta sınav ediyor demektir.

Rüyada Çişini Tutmak

Rüyada çişini tutan kişinin zor durumlara düşeceği ve fevri davranarak yanlış işlere girip hem para hem de zaman kaybedeceği şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Yatağa Çişini Yapmak

Rüyada çişini altına yapan kişinin kendini Allah yolunda dini bütün bir kimse olmaya ve kalan ömrünü dini vecibeler yapmaya adayacağına delalet eder.

Rüyada Altına Çiş Yapmak

Rüyada altına çiş yaptığını gören kişinin geleceği, istikbali parlaktır. Bu kişi zenginlik içinde rahat bir yaşam sürmesi manasına gelir.

Rüyada Tuvalete Çiş Yaptığını Görmek

Bir kişi rüyasında yatağa çiş yaptığını ve çişi de her yere bulaştırdığını görürse bu kişi hiç aç kalmaz. Evi bereketli, kazancı bol, cüzdanı Para dolu olur. Hiç geçim sıkıntısı yaşamaz anlamına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …