Rüyada Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada Çiş Yaptığını Görmek

Rüya Alimlerine Göre Rüyanın Tabiri Şudur: Rüyada Çiş Yaptığını Görmek Nasıl Tabir Edilir.Varlığa Ve Zenginliğe Alamettir. Rüyanın sahibi eline bir miktar para geçecek veya kazancı çok artacak. Rüyanın sahibi fakir ise, maddi açıdan daha rahatlığa erekcektir. Rüyada çiş yapmak, uzakta veya gurbette olanlar için vatana dönüş manasına gelir. Gelişecek olaylar rüya sahibinin memleketine dönmesi için bahane olacaktır. Ancak rüya sahibi tacir ise, ticari hayatında zarar görecektir.

Rüyada Büyük Çişini Yaptığını Görmek

Rüyasında büyük çişini yaptığını gören kimseler, mala sahip olur. Bu mal rüya sahibine oldukça faydası olacaktır. Onu kullanarak, kiralayarak, satarak bir menfaat elde edecektir. Kısacası rüya sahibine çok fazla getirisi olacaktır. Aynı zamanda rüyada büyük çiş görmek, özgürlük manasına gelir. Kısıtlamaların olduğu yerden bir uzaklaşma söz konusu olacaktır.

Rüyada Altına Kaka Yaptığını Görmek

Rüyasında altına kaka yaptığını görmek, altınla yorumlanır. Rüya sahibi, sahibi olduğu altının borsada değerlenmesi ile servetini artırır ve zenginleşir. Bir başka yorumla rüyada altına kaka yapmak, mala, varlığa yorumlanır. Kişinin elde ettiği kazanç ile ailesine bakma görevini üstlenecektir. Çünkü ailenin tek para kazanan kişisi olacak demektir.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet gören kimse, hayatında kendisine yük olan, ilerlemesini engelleyen veya yavaşlatan şeyleri yaşantısından çıkarır. Üzerindeki gereksiz fazlalık olan şeyleri atar. Bunlar çevresindeki insanlar olabilir, eşyalar veya sağladığı menfaatler olabilir. Rüyada tuvalete girdiğini görmek, bunları yapabilmek için gerekli adımları atmaya işaret eder. Rüya sahibi artık harekete geçme aşamasındadır.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak, iş dünyasında yaşanacak yeni gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında güzel sonuçlar doğuracak olaylar yaşayacaktır. İş yerinde terfi ederek hem manevi hem de maddi anlamda yükselme yaşayacaktır. Ya da yaptıklarıyla fark edilecek ve yeni bir iş teklifi alacaktır. Rüya sahibi sıkıntılarından kurtulur ve ferahlar.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada deniz dalgası görmek ne anlama gelir? normalde hayra yorulmaz ve insanı bekleyen çetin bir …