Rüyada Cehennem Görmek

Rüyada Cehennem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cehennem Görmek Ne Anlama Gelir?  Huzurun ve keyfin kaçmasına, üzgün, sıkıntılı ve kötü günler yaşanmasına tabir edilir. rüya sahibinin hayatının alt üst (perişan) olmasına neden olacak olaylar yaşanmasına ve bu olayların üst üste (birer birer) gelmesine delalet eder. Aksilikler ve uğursuzluklar rüya sahibinin peşini bırakmayacak demektir. cehennem görmek, güzel ve iyi olan şeylere işaret etmez. Hane (ev) içinde baş gösterecek tatsızlıklara, münakaşalara, fikir ve düşünce çatışmalarına ve sonu gelmeyecek vedalara (ayrılıklara) rivayet edilir.

Rüyada Cehennem Görmek Ne Manaya Gelir?

Cehennem görmek, sıkıntıya aile arasında geçimsizlik olacağına, fakirliğe, sefalete işarettir. Kendi­sini cehenneme girmiş görmek, büyük tehlikeler içerisinden çıkıp kurtulmaya, keder ve sıkıntıların son bulacağına işarettir. cehennemde yemek, içmek, talih açıklığına, bol kazanca işarettir. Cehennem görmek, cehalet, isyan, küfür, sıkıntı, kötülük, bozgunculuk, fakirlik, pahalılık, kıtlık, sefalet gibi iyi sayılmayan niteliklere işarettir.Cehennem ile ilgili görülen rüyalar pek iyi sayılmaz. Ce­hennem rüyaları pek hayra işaret olarak yorumlanmaz. Cehennem görmek, günah, yalan, iki yüzlülük (münafıklık), afet, bela ve musibet, zahmet, meşakkat, azap gibi şeylere işaret olarak yorumlanır demişlerdir. rüyasında kendisinin cehennemin kapısına kadar varıp içeriye girmeden döndüğünü veya kapıdan dönmüş oldu­ğunu görmek, rüyayı gören kişinin, günahlarından tövbe ederek döneceğine, günahlarından pişmanlık duyduğuna veya duyacağına ve dolayısıyla tövbe edeceğine işarettir.Kişi rüyasında kafirlerin cehennemde azap görüp eziyet içinde azap çektiklerini görse, rüyayı gören kişinin bu rüyası onun tövbe etmesi için Cenab-ı Allah’ın kendisine (rüya sahibine) bir uyarısıdır.

Rüyada Cehennem Çukuru Görmek

rüyada cehennem çukuru görmek, rüya sahibini yanıltan kişilere ve olaylara işaret eder. Bu rüyanın anlamı, kişinin bazı gerçeklerle yüz yüze kalmasına ve aslında gerçeklerin hiç de kendisinin bildiği gibi olmadığını öğrenmesine tabir edilir. Rüya sahibi öğrendikleri karşısında büyük hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada Cehennem Ateşi Görmek

Rüyada cehennem ateşi gören kişinin içine sinmeyen bazı şeyler olacak ve bu durumda kendisini çok rahatsız edecek demektir. Rüya sahibinin kafasını bulandıran ve ne yapsa da bir türlü netleşmeyen ve kafasına oturmayan şeyler olacak diye yorumlanır.

Rüyada Cehennem Ateşinde Yanmak

Rüya sahibinin doğru yoldan şaşmasına ve günaha girmesine işaret eder. Kişi, bazı kötü niyetler ve planlar içerisindedir ve bunlardan kurtulmak yerine kafasındaki şeytana uyacak demektir.

Rüyada Cehennem Kapısı Görmek

Rüya sahibi için geri adım atıp tabir yerindeyse tükürdüğünü yalayarak, tıpış tıpış kapısına gelecek olan bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi, rüya sahibini zamanında üzdüğü için gönlünü almaya gelecektir.

Rüyada Cehennem Zebanisi Görmek

Rüya sahibi için ferahlık ve esenlik bulacağı anlamına gelir. Sıkıntıların bitmesi, kuruntuların ve soru işaretlerinin ortadan kalkması şeklinde tabir edilirken aynı zamanda rüya sahibinin kendisini mutsuz eden ve karamsarlığa çeken kişilerden kurtulmasına işaret eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …