Rüyada Cam Kırmak

Rüyada Cam Kırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Kırmak Ne Anlama Gelir? rüyasında cam kırmanın anlamı, çok yönlü değişikliklere ve önem taşıyan kararlar almaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamında yeni gelişmelerin olacağına, kişinin hayat koşulları, alışkanlıklarının, hayata beklentilerinin, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine rivayet edilir. ses getirecek ve herkes tarafından konuşulacak kararlara yorulur.

Ebu Saîd el-Vâiz’in Cam Kırmakla İlgili Tabiri

Rüyasında cam görmenin manası, güzel ve aydınlık günleri geleceğine yorumlanır. rüyada görülen camın azı ve çoğu, geçici bir üzüntü olarak kabul edilir çünkü cam çabuk kırılan bir üründür. Rüyada cam gören kimsenin gizli ve kapalı bir şeyi varsa onun için açılıp ve ortaya çıkmasına delalet eder. Çünkü cam bir şeyi örtüp gizlemez. Fakat, yeş il, kırmızı, sarı ve sedeften ve bunlara benzer şeylerden yapılmış camlar, mal, evlat ve hanımdan olan şüphelere, riya ve nifaka delalet eder.

Kirmani’nin Cam Kırmakla İlgili Yorumu

Hayırlı işlerin olacağına ve gelişeceği anlamına gelir. Rüyada cam görmek kişinin duygularına ve düşüncelerinin yoğunluğuna delalet eder. rüya sahibinin güzel ve mutlu bir hayatı olacağı, her zaman her işte yükseleceği, üstesinden gelemeyeceği hiçbir şeyin olmayacağı anlamına gelir. Rüyada cam görmek mutluluk saadet anlamına gelir.

Fakat diğer yandan rüyada camın kırılması iyi değildir. Rüya sahibi bir erkekse karısının öleceğine, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine işaret eder. Rüyada cam kırılması iyi değildir ama camın kırık olduğunu görmek o denli kötü değildir. Camın kırık olması, çok gelip geçici, kafaya takmaya dahi değmeyecek bir olayın yaşanacağı ama kolaylıkla aşılacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, rüyasında cam kırdığını görecek olursa, bu hayatıyla ilgili dönüm noktası sayılabilecek bir karar alması gerekeceğine işaret eder. Rüyada camın arkasından bakmak, üzüntü ve keder demektir. Cam temizlemek mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı ve meslek hayatı anlamına gelir.

Rüyada Pencere Camı Kırmak

Rüyada pencere camı kırmak da cam kırmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin yaşama karşı tavrında ve duruşunda bazı değişiklikler olacağına delalet eder. Kişinin hayata karşı daha fazla bilinç kazanacağına ve gözünün açılacağına yorulur.

Rüyada Cam Kırılması

Rüyada cam kırılması, iyi şekilde tabir edilmez ve rüya sahibinin yaşayacağı bazı tatsızlıklara, sorunlara ve zorluklara alamet ettiği şeklinde yorumlanır. Şansın kapanacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, çok büyük uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir can kaybına delalet eder. Kişinin çok sevdiği kişilerden birinin büyük bir çıkmaza gireceğine ve kurtuluşu göremeyeceğine alamet eder. Rüya sahibi için yıkım olacağına ve uzun süre gözündeki yaşın kurumayacağı kadar büyük bir musibetin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek, rüyayı gören kişinin başında dönüp duran bir bela olduğuna tabir edilir. Kişi, belalı işlere girebilir ya da güvenirliği konusunda şüphe edilecek bazı kişilerin ağına düşerek zor durumda kalabilir diye açıklanır.

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek bazen hayır bazen de şer olarak kabul edilir. Rüya sahibi için şans, kısmet, mutluluk, başarı ve zenginlik olarak değerlendirilirken aynı zamanda uğursuzluk ve şanssızlık şeklide yorumlanabilmektedir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …