Rüyada Cam Kırılması

Rüyada Cam Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Kırılması Ne Anlama Gelir? Rüyasını gören kişinin hayatında önemli bir dönemin başlayacağına delalet eder. Kişinin yeni ve önemli kararlar alacağı, radikal işler yapacağı, bir kimselerle ile ciddi anlamda yollarını ayırırken başka kişilerle de sonsuza kadar bir araya gelmek için adımlar atacağı manasına gelir. Bu rüya, sahibi için hayatının dönüm noktası sayılacak bir yol ayırımına gelmeye ve bu konuda bir karar kılmasına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyasında cam kırılması hayırsızlık olarakta kabul edilir.

İmam-ı Nablusî’nin Cam Kırılması İle İlgili Tabiri

Rüyasını gören kişi veya kişilerin hayatında kritik bir dönemin yaşanacağına alamet eder. Kişinin yeni kararlar alacağı, radikal işler yapacağı, birileri ile kesin olarak sonsuza kadar yollarını ayırırken birileri ile de sonsuza kadar bir araya gelmek için adım atacağı anlamına gelir. Bu rüya, sahibi için hayatının dönüm noktası sayılacak bir yol ayırımına gelmeye ve bu konuda bir karar kılmasına işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre cam kırılması hayırsızlık olarak kabul edilir.

Kirmani’nin Cam Kırmakla İlgili Yorumu

Rüya sahibinin geleceğini etkileyecek kararlar alması gerekeceği ve illa da bir adım atıp atması konusunda zorunlu olacağı şeklinde tabir edilir. Bu dönem rüya sahibinin yarınları için çok önemli olacak demektir.

Ebu Saîd el-Vâiz’in Cam Bardak Kırılmasıyla İlgili Tabiri

Büyük uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin hayatında hiç unutamayacağı kadar kara günlerin yaşanacağına ve kişinin uzun süre yas tutacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında, Allah’ın düşmanına dahi yaşatmasını istemeyeceği kadar zor ve kötü bir olay yaşanacağına yorulur.

Rüyada Pencere Kırılması

rüyada pencere kırılması mutsuzluk ve başarısızlık yaşamaya, tökezlemeye, yolunda giden hayatın sarsılmasına ve kişinin hayal kırıklığı yaşamasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin güç kaybedeceği ve toplumdaki yerinin sarsılacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayna Kırılması

Rüyada ayna kırılması, şanssızlık yaşamaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çok üzüleceği bazı olayların yaşanacağına, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına ve dostunun düşmanından, düşmanın da dostundan ayrılacağına alamet eder. Kişi sevdiklerinin gazabına uğrayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek, rüya sahibinin hem gerçek hem de mecaz anlamda canının yanmasına neden olacak bir takım olaylar yaşayacağı ile yorumlanır. Kaynak: Rüyada Cam Kırılması

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …