Rüyada Cam Silmek

Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibi için düze çıkmaya rahat nefes almaya, feraha ve esenliğe ermeye, borçlarından kurtulmaya, daha yüksek gelir ve kazanç elde etmeye ve  kazanmaya, iş ve meslek hayatında başarı kazanacağı, adım adım daha ileri gitmeye ve gerçek huzuru, mutluluğu yakalamaya delalet eder. Çilesnin bitmesine ve dermanın gelmesine, çekilen çile ve acıların son bulmasına, gözyaşının kuruması ve rüya sahibinin yüzünün artık gülmesi şeklinde kabul edilir ve hayırlara işaret eder.

Kirmani’nin Cam Silmekle ilgili Yorumu

Rüya sahibinin yaşamındaki sorunların bir daha tekrarlanmayacağı üzerine yorumlanır. Rahat ve huzurlu bir döneme girmek ile beraber işlerinin yeniden yola gireceği üzerine delalet eder. Başka rüya alimlerine göre ise rüyasını gören kişinin ticaret hayatına atanacağına işlerinin her daim yolunda gideceğine her zaman helal kazançlar yapacağına ve rüya sahibinin kendine ait bir iş yeri kuracağına, bu iş yeri ile başarılı olacağına ve yüksek kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Pencere Silmek

rüyada pencere silmek, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına rivayet edilir. Kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde huzurunun ve ağız tadının yerine geleceği ve bundan sonra hayatının sakin ve sessiz bir şekilde devam edeceği anlamına gelir.

Rüyada Kapı Silmek

Rüyada kapı silmek de hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hane içindeki anlaşmazlıkları, tatsızlıkları ve problemleri halledeceği, geçim derdinden kurtulacağı ve aile içinde artık mutlu bir yaşamı olacağı ile tabir edilir.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada temizlik yapmak, rüyayı gören kişinin çarelere kavuşacağına delalet eder. Kişi, maddi ve manevi olarak tüm sıkıntısından kurtulacak, eli bolluğa kavuşurken, yüreği de ferahlayacak ve hafifleyecek demektir.

Rüyada Temizlik Yapan Birini Görmek

Rüyada temizlik yapan birini görmek, rüya sahibinin kendisini üzen, yıpratan, düşünceye iten, mutsuz ve huzursuz eden şeylerden arınacağına, ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına ve esenlik bulacağına alamet eder.

Rüyada Yer Silmek

Rüyada yer silmek, rüyayı gören kişinin hastalıklarından kurtulacağı, şifa ve moral bulacağı, sevdiklerine kavuşacağı, hayallerini gerçekleştireceği, mesleğinde başarılı olacağı ve isteklerini elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Dolap Silmek

Rüyada dolap silmek, rüya sahibi için sıkıntı ve özlem dolu günler geçireceği şeklinde tabir edilir. Kişi, kendini mutsuz ve yalnız hissedeceği günler geçirip, ruhsal bir çöküntü içine girecektir diye değerlendirilir. Kaynak: Rüyada cam Silmek

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …