Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Boncuk Görmek

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyada Boncuk Görmek

Meydana gelmesinden korkulan bir olayın gerçekleşmesinin habercisidir. rüyasında bir yerden boncuk, alan genç bir kız aşık olur. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. erkek için ise bu rüya gizli bir ilişkiye işarettir. yeşil boncuk başarılı olunacağına sarı olayların planlandığı gibi gitmemesine mavi boncuk iyi bir habere pembe birinden yardım istemeye kırmızı boşa para harcamaya siyah bir hastalığa anlamındadır rüyada boncuk görmek yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir.

güzel ve sevindirici olaylar yaşamaya, mutluluk verici haberler almaya ve rüya sahibinin tüm hayatını olumlu yönde değiştirecek teklifler almasına işaret eder. Rüyasında boncuk gören kişi, sevdiği kişiden karşılık görür ve sağlıklı bir evliliğin sağlam temellerini atarak ciddi bir ilişkiye başlar. Aynı zamanda rüya sahibinin hayata bağlılığına ve taşıdığı yaşam sevincine yorulur. Rüyada boncuk görmek genel olarak iyiye ve güzele delalet ederken nadiren de olsa rüyanın niteliğine bağlı olarak dedikodu ve tatsız olaylar yaşamak şeklinde ifade edilebilir. Rüyada boncuk görmek bazen, rüya sahibi için can sıkıcı şeylerle karşılaşmaya, aksiliklerin üst üste gelmesine ve mutsuzluğa yorulur. Ayrıca rüya sahibinin dost sandığı gizli düşmanları olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Boncuk Toplamak

Rüya sahibi için çok zahmetli ve çileli bir iş yaptıktan sonra onun karşılığında gereken kazancı ede etmek anlamına gelir. Yani rüya sahibi çok zor ve emek isteyen bir işin karşılığını hak ettiği şekilde alacak demektir.

Rüyada Boncuk Dizmek

Rüyada boncuk dizmek, rüya sahibinin duaları ve gönlünden geçenler olarak tabir edilir. Rüyasında boncuk dizdiğini gören kişinin gelecekle ilgili pek çok hedefinin ve gerçekleştirmeyi istediği hayır işlerinin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Boncuk İşlemek

Bu rüya evin hanımı ile özdeşleştirilir. Rüyada boncuk işlemek temiz, dürüst, çalışkan, eşine ve ailesine bağlı, cefakar ve özverili aynı zamanda zor günlerde bile eşine destek olmasını bilen bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Boncuk Yutmak

Hayırlı bir rüyadır, mutluluk ve esenlik anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin hafiflemesine ve yükünün azalmasına işaret eder. Rüyada boncuk yuttuğunu gören kişinin rüyası, işlerinin artması sayesinde maddi zararını kapatıp kara geçmesine ve omuzlarından büyük bir yükün kalkmasına yorulur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuk Kaçırmak

Rüyada Çocuk Kaçırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çocuk Kaçırmak? hevesini kaçıracak haberler almak veya kişinin neşesine gölge düşürecek durumlar yaşamakla tabir …