Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada Bornoz Görmek

iş yaşamınızdaki sorumluluklar üslendiğiniz anlamına gelir. Bornoz, giymek sorumluluğu çok büyük bir iş alacağınız anlamına gelir. Bornoz satmak önünüze gelen ciddi bir iş fırsatını kaçıracağınız anlamındadır. Bornoz dikmek yeni ve karlı bir işe girmek demektir. Yeni bir bornoz çalıştığınız işin ilerisi için çok kazançlı olacağına işarettir. Eski ve kirli bir bornoz aldığınız işe dikkat etmeniz gerektiğine yoksa sonunun hayal kırıklığına uğrayabileceğinize işarettir.

birçok rüya yorumcusu tarafından genel anlamı düşünüldüğü zaman olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Rüyada görülen bornoz genel olarak etrafınızda size yakın olacak ve size her anlamda destek olacak vefalı bir arkadaşa işarettir. Aynı zamanda devlet ile ilgili olan işlerde çalışarak tüm hayatınızı bir şekilde garanti altına alacağınız söylenmektedir.

Rüyada Bornoz Giydiğini Görmek

Rüyada bornoz giyen bir kişinin yakın zaman içerisinde hayatında ya da iş alanında çeşitli sorumlulukların altına gireceği anlamına gelmektedir. Bu sorumlulukların boyutu ne kadar büyük olursa olsun genel olarak kişinin tüm bu işlerin altından başarılı bir şekilde kalkacağı söylenmektedir.

Rüyada Bornoz Sattığını Görmek

Bir kişi rüyasında bornoz sattığını görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Çünkü kişinin hayatında önüne gelen bazı önemli iş fırsatlarını bilinçsiz bir şekilde kaçırdığı ve bu durumda oldukça zor zamanlar yaşadığı söylenmektedir. Rüyasında bornoz satan bir kişinin genel olarak iş hayatında da bazı sorunlar yaşayacağı ifade edilmektedir.

Rüyada Bornozla Kurulandığını Görmek

Bir kişi rüyasında bornoza sarınarak banyodan çıktığını ve bornoz sayesinde kurulandığını görürse bu rüya oldukça hayırlı bir rüyadır. Çünkü genel olarak kişinin hayatı boyunca yapmış olduğu günahlardan çeşitli sebeplerden dolayı arındığını ve bundan sonra bir bebek kadar günahsız ve kötülüklerden arınmış olduğu söylenir.

Rüyada Eski ve Kirli Bir Bornoz Görmek

Bir kişi rüyasında kurulanmak için aldığı bornozun eski ve aynı zamanda kirlenmiş olduğunu görmesi çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu durumda kişinin genel olarak yakın zaman içerisinde iş hayatı hakkında bazı planları olduğu ve bu planlara adım atmadan önce iyi bir şekilde düşünülmesi gerektiği söylenir. Çünkü genel olarak eski ve kirli bir bornoz görmek dikkatsiz bir şekilde atılan adımların büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanması anlamına gelmektedir. Bu açıdan dikkatli olmakta fayda vardır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …