Pirinç Diyeti

Pirinç Diyeti Nedir

Pirinç diyetiyle zayıflamak oldukça mümkündür. Pirinç diyeti düzenli uygulanırsa çok hızlı şekilde kilo vermeniz kolaydır. Mide ve karın bölgesindeki yağlardan şikayetçi olanlar için ideal bir diyettir.

Bu diyet sayesinde karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak mümkündür. Diyet sırasında 500 kaloriden fazla besin almamak gerekiyor. Ayrıca diyetle beraber yürüyüş tarzı egzersizler yapmakda çok yararlıdır.

1. Gün
Sabah: Yarım fincan haşlanmış pirinç yanında yarım bardak şekersiz meyve suyu. Ardından şekersiz çay yada kahve.

Öğle yemeği: Limonlu yada sirkeli yeşil salata veya sadece marul. 1 ince dilim kavun ve yarım elma. Ardından şekersiz çay ada kahve içebilirsiniz.

Akşam yemeği: Yarım çay bardağı haşlanmış pirinç yanında iki çay fincanı kadar haşlanmış yada çiğ sebze. 1 adet meyve ve şekersiz çay yada kahve akşam yemeği için uygundur.

2. Gün
Sabah: 1 bardak domates suyu yada yarım greyfurt. Üstüne şekersiz çay yada kahve içebilirsiniz.
Öğle yemeği: Şekersiz meyve salatası ve şekersiz çay veya kahve öğle yemeği için uygundur.

Akşam yemeği: Yarım çay fincanı haşlanmış pirinç yanında dilimlenmiş domates ve salatalık. ince dilim kavun ve yarım bardak şekersiz meyve suyu. Bunların üstüne şekersiz çay yada kahve içilebilir.

3. Gün
Sabah: 1 dilim beyaz yada francala ekmeğiyle beraber 1 tatlı kaşığı marmelat. 1 su bardağı şekersiz meyve suyu. Şekersiz çay yada kahve de içebilirsiniz.

Öğle yemeği: 1 çay fincanı yağsız ve tuzsuz et suyu. 2 çay fincanı haşlanmış yağsız sebze ve 1 adet tuzsuz gevrek. Meyve olarak 1 elma. Şekersiz çay veya kahve de serbest.

Akşam yemeği: Domates, salatalık ve yeşilliklerden oluşturulmuş tuzsuz yağsız salata. Yarım çay fincanı haşlanmış pirinç. Küçük bir kavunun yarısı yada yarım greyfurt. Şekersiz çay yada kahve.

Pirinç diyetini 3 gün boyunca uygulamanız gerekiyor. Kısa sürede vereceğiniz kilolarla mutluluğu yaşayacaksınız. Ancak ediyetisyen.net olarak doktorunuza danışmadan hiçbir diyete başlamamanız gerektiğini belirtiyoruz. Sağlıklı zayıflamalar.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …