Ömer Osman Korkmaz Zayıflama

Ömer Osman Korkmaz Zayıflama

ömer osman korkmaz zayıflama lokman hekim ömer osman korkmaz zayıflama tavsiyelerinden bu yazımızda göbek yağlarını etiren bitki yağlarından bahsedeceğiz. göbek yağları nasıl erir diye merak edenler için evde kolayca yapılabilecek göbek eritme formülü.

Ömer Osman Korkmaz Zayıflama Göbek Yağları Nasıl Erir

Malzemeler

 • 1 adet kırmızı biber
 • 500 gram susam yağı
 • 1 çorba kaşığı biberiye otu
 • 1 tatlı kaşığı, rendelenmiş taze zencefil

Formülün Yapılışı

kırmızı biber ince ince doğranır. tüm malzemeler güzelce karıştırılır. elde edilen karışım 30 dakika benmari usulü kaynatılır. sonra bir kavanozun içine konulur ve bir gece bekletin. ertesi gün karışım süzülür. elde kalan bu karışımla her akşam sorunlu bölgenize masaj uygulamalısınız. karın egzersizleri de yapmak gerekir.

Diş Ağrıları için

karanfil yağını ,dişin ağrıyan yerine kulak çubuğu yardımı ile sür.yada pamuğa 1-2 damla damlatıp ağrıyan yere tutabilirsiniz. bu hem diş ağrılarına hem de diş eti ağrılarına çok faydalı olur.

Prostat için Gerekli Malzemeler

 • 3 litre su,
  50 gr. kereviz tohumu,
  50 gr. erkek ısırgan otu tohumu,
  50 gr. ardıç tohumu,
  100 gr. eğri kökü,
  100 gr. arpa,
  1 tutam ayrıkotu,
  1 tutam mısır püskülü,

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

tencerini içerisine, suyu, tohumları ve diğer malzemeleri koyun. koyulaşıncaya kadar kaynatın. kaynama süresi en az 1 saat olmalıdır. koyulaşınca ocaktan indirin ve soğumaya bırakın. soğuduktan sonra süzün ve cam kavonaza koyun. en büyük prostat bile 3 ay içinde yok olacaktır.

bu kür, henüz prostat teşhisi koyulmayıp, çatallı işemeye başlayan erkeler için de çok fayda sağlar. kürü uygulamaya başladıktan sonra 1 ay içerisinde, çatallı işeme problemi ortadan kalkar.

ömer osman korkmaz, 13 aralık 2010 çarşamba günü, nur ertük’ün programına konuk oldu ve çok faydalı önerilerde bulundu.

Taş Problemi

lokman hekim ömer osman korkmaz, vücutta oluşan böbrek taşı kum, boğaz taşı safra taşı gibi, pek çok taş problemine çözüm olan bitkisel kürünü açıkladı.

Prostata Kesin Çözüm
Gerekli Malzemeler
 • 1 kg çekirdekli salatalık
  2 litre su

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

salatalığı yıkayın ve kuşbaşı doğrayın. suyun içine koyup 20 dakika kaynatın ve bu suyu için.1 ay boyunca uygulayın. böbreklerdeki taşları, kumları eritir ve boğazda oluşan taşalarında erimesini de sağlar. ayrıca, cildi güzelleştirir.

Gaz Problemi

gaz problemi, küçük büyük, herkesin sorunu. bebeklerde de sıklıkla rastalanan gaz sorunu için, ömer osman korkmaz’ın bitkisel önerileri çok fayda sağlayacak türden.

anne, her gün 2 kaşık elma sirkesi ilave edilmiş 1 bardak su yu içmeli ve 1 litre suyun içinde 1 bağ dereotunu 1-2 dakika kadar kaynatıp suyunu içerse gaz sorununa çözüm olur.

eğer, bebek 2 aydan daha küçükse, bu damladan anne günde 5-6 damla içerse sütünden bebeğe geçmiş olur ve bebeklerdeki gaz sorununa faydalı olur.

bebeğiniz, 2 aydan daha büyük bebeklerin ağzına 1 damlacık acı elma yağı damlatırsanız hergün gaz problemi olmaz.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …