Lahana Yağı ile Zayıflama

Lahana Yağı ile Zayıflama

lahana yağı ve lahana çorbası gibi bitkisel zayıflama ürünlerinde ve diyetlerinde kullanılan vazgeçilmez bir diyet bitkisi olan lahananın zayıflama haplarında bolca kullanıldığını görüyoruz. Bunun nedeni lahana içerisinde bulunan bir takım yağ yakıcı enzimlerin bulunmasının yanısıra içerisinde cildi gençleştiren, kol ve göbek kalça basen bölgelerindeki sarkmaları engelleyen bir takım besleyici maddelerin bulunmasıdır.

Diğer yandan lahana tok tutar ve içerisinde bulunan bazı lifli maddeler lahananın kolayca hazım edilmesine engel olur. Bu nedenle lahana sebzesini ister lahana çorbası biçiminde kullanalım, istersek lahana yağı şeklinde özellikle selülit tedavisinde ve bölgesel zayıflama tedavisinde kulllanalım, her türlü şekilde bizlere şifa kaynağı olacaktır. Bu lahana yağı ile zayıflayan bir çok ünlüden bahsedilmektedir. Seda sayan, tarkan, sibel can gibi bir çok ünlü lahana yağı kullanarak zayıfladığı iddia ediliyor.

lahana, yağının ciltte cilt lekelerini yok edici, cildi gençleştirici, ve bir nevi green peeling sağlaması gibi nedenlerin yanında kilo verdirmesi, bölgesel zayıflama sağlaması ve cildin yaşlanmasını engellemesi gibi nedenlerden ötürü günde 2 kez 12 saat arayla sabah ve akşam kullanmalıyız.

Lahana yağını özellikle bölgesel zayıflama istediğimiz bölgelere sürmeli. cildin lahana yağını emmesini sağlamalı ve cildi 1 saat kadar yıkamadan öylece durmalıyız. Bu sayede cildimiz lahana yağını özümseyerek cilt altındaki fazla kilolara yol açan yağ hücrelerinin eritilmesine yardımcı olacaktır. Lahana yağı sadece cilt üstüne sürülmek suretiyle uygulanmalı ve başka bir tedavi şekliyle zayıflama amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Lahana yağının zararları ve yan etkileri asla yoktur.

lahana bitkisinden zayıflama amaçlı kullanımda ikinci önemli alternatifimiz ise lahana çorbası ile zayıflama diyetidir. Lahana çorbasının mucizevi bir diyet ve zayıflama yemeği olduğu konusunda kuşkunuz olmasın. Amerika birleşik devletlerindeki popüler diyet listelerinin ve diyet reçetelerinin bir köşesinde muhakkak lahana çorbasını veya lahana salatasına rastlayabilirsiniz. Lahana çorbası veya lahana yağı konusunda kullanıcı yorumları için siz sevgili tecrübeli okurlarımızın bu zayıflama tecrübelerini bizlere aktarmasını bekliyorum.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …