Hospitalium Nedir

Hospitalium Nedir? Hospitalium Ne Demek?

Hospitalium Nedir? Kriz korkusuyla pek çok işadamı yatırımlarını durdururken hospitalium grubu yeni hastanesini açılıyor. Kriz korkusu girişimcileri yıldırıp yatırımları durdururken hospitalium, grup yeni hastanesini açmakta tereddüt etmedi. Grup şişlideki hastane açılışı ile krize meydan okuyor.

Hospitalium Nedir?

Hospitalium sağlık kuruluşlarını bir araya getiren online hastaneler iletişim platformudur. Hospitalium, bir sağlık kuruluşu değildir. Hospitalium ana sayfası üzernden sağlık kuruluşları ile online soru sorup cevap alabilirsiniz online değillerse yanıtlanmak üzere sorunuzu bırakabilir, randevu talep edebilir veya sağlık kuruluşlarının logolarına tıklayarak telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli de YKM Mağazası arkasında kurulu bulunan şişli hospitalium hastanesi yapılan bir kokteyl ile şişli belediye başkanı mustafa sarıgül, türk kalp vakfı başkanı av çetin yıldırımakın başta olmak üzere çok seçkin davetlilerin katılımı ile resmi açılışı yaparak ve bütün dallarda hizmet vermeye resmen başladı.

Hospitalium medical group kurumsal bilgi 1996 yılında çamlıca ömür hastanesini satın alarak sağlık sektörüne giren hospitalium medical group sırasıyla 2001 de haznedar sağlık hastanesini aldı.

2007 yılında da şu an cerrahi tıp merkezi olarak hizmet veren ümraniye hospitaliumu hizmete sokan grup, açılışı yapılacak hospitalium şişli hastanesi ile toplam 3 hastane ve 1 tıp merkezine sahip durumda.

Kaliteli ve etik sağlık vererek sektörde örnek bir kuruluş olmayı hedefleyen, hospitalium medical group, hospitalium çamlıca, hospitalium haznedar ile hospitalium şişli hastaneleri ve hospitalium ümraniye cerrahi tıp merkezinden oluşan hospitalium medical group 18 bin metrekare kapalı alanda hizmet veriyor.

Ayrıca kontrol et

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor? Stres Nedir?

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor? sinirli, karamsar, bunalmış ve yalnız mı hissediyorsunuz? Dert etmeyin. Bu hepimizin …