Evde Zayıflama Yöntemleri

Evde Zayıflama Yöntemleri

Evde Zayıflama Yöntemi,Uzmanlar geleneksel kadın uğraşlarının hem stresten arındırıcı, hem formada kalmayı kolaylaştırıcı etkinin tartışılmaz olduğunu söylüyor. Ütü yapmak, reçel kaynatmak, hamur yoğurmak, turşu kurmak, evi süpürmek, camları ve yerleri silmek gibi işler, doğal iyileştirme yöntemleri arasında yerini alıyor.

Mutlaka pilatese, yogaya gitmek zorunda değilsiniz. içinizdeki kötü enerjiyi temizlik yaparken boşaltabilirsiniz. Evin direği olan kadınlar, ev işlerini yaparken formda kalabiliyorlar.

Pek çok zaman strese sebep olan ancak şimdilerde farklı yönleri keşfedilen ev işleri, zayıflamak ve zinde kalmak için bire bir. Ütü yapmak, cam silmek, küveti silmek, yerleri süpürmek, bulaşık yıkamak zinde kalmanızı sağlıyor. Ayrıca fazla kaçırılan öğünleri, ele bir bez alıp cam silerek atmak hiç de kötü değil

Sabahın köründe spor merkezlerine koşmak yerine, bir müzik açıp ev egzersizlerine başlayabilirsiniz. Araştırmalar ev işi yapmanın, yürüme bandında geçirilenden çok daha fazla fayda sağlıyor.

Ev işleri sadece evi temizleyip güzelleştirmeye yaramıyor, aynı zamanda, bu işi yapanın da zindeleşmesine sebep oluyor. Araştırmaya göre bir çamaşır makinesi dolusu çamaşır ütülemek, 250 kalori verdiriyor. iki büyük pencerenin camlarını silmek, bir bardak dondurmadan kurtulmaya yarıyor. Çift kişilik bir yatağın çarşafının değiştirmek, iki kadeh şampanyanın vücuttan atılmasına eşit oluyor.

Toz almak sadece kalori kaybettirmiyor, aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırıp stresten kurtulmaya yardımcı oluyor. Eşyaların yerini değiştirmek ise en fazla kalori yaktıran işlerden biri! Bir hamburger veya iki çikolatalı kurabiyeden kurtulmanızı sağlıyor.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …