Bosu ile Yağlara Veda Edin

Bosu ile Yağlara Veda Edin

diyetMadonna, Brad Pitt, Beyonce, Nicole Kidman, Julia Roberts, Cherve Russell Crowe gibi ünlü yıldızların da forma girmek için tercih ettiği Bosu topu ile 45 dakikada 800 kalori yakabilir, kısa zamanda vücudunuzu şekle sokabilirsiniz. Club Aydınoğlu’nda uzman eğitmenler eşliğinde verilen Bosu dersi ile eğlenirken bedeninizdeki fazlalıklardan kurtulacaksınız.

Denge kaslarını çalıştıran sporlardan en yaygın ve popüler olanı Bosu, ilk olarak sporcu sakatlanmalarında, vücutlarını tekrar forma sokmak için fizik tedavi uzmanlarının kullandığı bir ekipman olarak anıldı. Zaman içinde gündelik hayatta ve diğer spor çalışmalarında kullandığımız kasları güçlendirmek, yağ yakımını hızlandırmak ve kondüsyona yönelik bir ders şeklini aldı.

bosu içi hava dolu yarım daire şeklindeki ‘bosu’ topu üzerinde yapılan ders, gündelik hayatta kullanmadığınız kaslarınızı çalıştırmanızı sağlıyor ve mat üzerinde yapılan pilates hareketlerine göre daha çok efor harcatıyor. Özellikle kalça, ön bacak, arka bacak, iç bacak ve arka bacağa yönelik egzersizler yapılıyor.

Bosu’nun eğitmen kontrolünde yapılması da büyük önem taşıyor. Aksi takdirde, bir sakatlanma yaşanması olası. Bosu’nun, zihin ve beden bütünlüğünü gerektiren denge, nefes ve egzersiz üçlüsünün bir sentezi olduğunu belirten Club Aydınoğlu Bosu eğitmenleri, bu egzersizden etkin sonuç almak için haftanın iki günü birer saat çalışmanın yeterli olduğunu söylüyor. Uzman eğitmenler ve müzik eşliğinde yapılan ders, esneklik, dayanıklılık ve fiziksel gücü artırırken ciddi bir şekilde kalori yakılmasına da yardımcı oluyor.

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …