Bel Ve Karın Yağlarını Eriten Diyet

Bel Ve Karın Yağlarını Eriten Diyet

Kilolu olmasak da bölgesel yağlarımız görüntü bozukluğu yaratır ve bir hayli de can sıkar. Bölgesel yağlar diyince de akla ilk gelen bölge ve yağlarını eritmesinin en zor olan bölgemiz ise elbetde ki karın ve bel bölgesidir.

Karın yağlarını eritmek en zor diyet ve egzersizleri gerektiren bir işlemler gerektirir. Bu yüzden mutlaka hergün düzenli olarak spor yapmayı ihmal etmemelisiniz. Bu durumda iyi bir spor hocasından yardım almakda gerekli tabi, eğerki böyle bir şansınız yoksa doğru hareket şekillerini öğrenerek bellirli zaman aralıklarında uygulayarak karın yağlarını eritmede başarılı olabilirsiniz.

Karın yağlarını eritmek için doğal takviye
1 Çorba kaşığı limon suyu
1 Çorba kaşığı susam yağı
1 Çorba kaşığı biberiye yağı
1 Çorba kaşığı okaliptüs yağı

Bu 4 ürünü bir kabın içerisine koyup karıştırın daha sonra karın kısmınıza yuvarlak bir şekilde hareket ettirerek masaj yapın.
Göbek eritmenin yolları

Güne az yemekle başlayın
Sürekli egzersiz yapın
ip atlayabilirsiniz
Kaba tuz kullanara duş alın
Karın bölgesine krem ile masaj uygulayın
Diyet yapmayı ihmal etmeyin
Devamlı beyninizi çalıştırın
Soya sütü ile göbek eritebilirsiniz

Düz bir karnım olsun diyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus beslenme” konusudur. Yağlardan kurtulmayı istiyorsanız ilk başta kan şekerinin seviyesini kontrol etmeniz gereklidir. Kalori miktarını belirlemeniz gerekir günde toplam kaç kalori tüketiyosunuz ne kadar protein, karbonhidrat ve yağ tükettiğinizi belirlemeli buna göre besin almalısınız.

Genel de bölgesel zayıflama için diyet değil de egzersiz önerilir, ama bu önerdiğimiz diyet uygulaması ile ve bir kaç bölgesel egzersiz ile istediğiniz fit vücuda sahip olacaksınız

Ayrıca kontrol et

Patates Diyeti Nasıl Yapılır

Patates Diyeti Nasıl Yapılır Patates diyetiyle 3 günde 5 kilo vermek mümkün İçerisindeki karbonhidrat ve …