Adet Söktürücü Bitkiler

Adet Söktürücü Bitkiler

Adet Söktürücü Şifalı Bitkiler: Her kadın gibi sizde adet döneminden nem kapıyorsunuz aman Allahım ya yinemi geliyor. Gelmesin bu ağrı beni öldürecek diyorsunuz. Peki adet söktürücü bitki yada ilaçları biliyor musunuz

Doktor ahmet maranki adet düzensizliği kürleri, adet düzenleyici formülleri. Adet söktürücü şifalı bitkiler, adet sökücü ilaçlar, formüller ve bitki çayları tarifleri.

Şifalı bitkiler uzmanı olan doktor ahmet maranki adet kanaması söktürücü şifalı bitkiler olarak maydanoz, papatya, civanperçemi, kimyon, nane, nergis, rezene, safran, havuç tohumu, anason, karabaş otu, misk gibi bitkilerinden hazırlanacak adet söktürücü çayları önermektedir.

Sayın maranki yukarıda saydığımız bitkiler ile hazırlanan adet söktürücü çaylardan her gün 3-4 bardak kadar içilmesini tavsiye etmektedir. Ayrıca taze üvez meyvelerden yemek de adet kanaması sökücü sonuçlar doğurmaktadır.

Adet Sökücü Şifalı Bitkiler

Adet sökücü ilaç niyetine dereotunu da öneren ahmet maranki adet kanamasını söktürmek amacıyla 2 çay kaşığı kadar dövülmüş dereotu adet söktürücü bitki çayı hazırlanıp, içilmesinin adet sökmeye yardımcı olacağını belirtiyor. Ahmet maranki adet düzensizliği için zerdaçalın çay şeklinde hazırlanıp içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek tüketilmesinin etkili olacağını söylemektedir.

Adet sökücü olarak kereviz tüketilmesi; civan perçemiyle hatmi çiçeğinin birleşiminden bitki çayı yapılıp içilmesi de ahmet marankinin adet sökücü, adet kolaylaştırıcı formüllerinden olduğu ve adet sökücü şifalı bitkiler isteyenlere tavsiye ettiği tedavi yöntemlerindendir.

Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür. At kuyruğu otu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir. Aynı safa yaprak ve çiçekleri kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir. Civan perçemi tek başına yada sığır kuyruğu, çörek otu ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilirse adet söktürür.

Kadınlarda görülen çocuk olmama durumu adetten ise gayet faydalı bir uygulamadır. Yine menapozdan kaynaklanan kesilmelere de çok faydalıdır. Bazı kişilerde alerji etkisi yapabilir. Koklamak, tozunu yutmak ve vücuda sürtünce alerji yapabilir. Alerji için civan perçemini balla karıştırıp yerse fayda görür.

Çiriş otu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir. Çörek otu balla karıştırılıp yenmeye devam edilirse adet söktürür

Az çöven kökü kaynatılıp balla tatlandırılarak içilirse adet söktürür. Fazlası kusturur havlıcan kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.

Kekik (civanperçemi acıdır,kattılırsa daha iyi olur) kaynatılıp balla tatlandırılıp günde 3 çay bardağı içilirse adet söktürür. Kuş dili kaynatılıp balla tatlandırılarak birer su bardağı aç karnına içilir. Madımak otu kaynatılıp balla tatlandırılarak aç karına birer su bardağı içilir. Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür.Şakayık çiçekleri kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.

Üzerlik tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak 1′er su bardağı içilmete üzerlik tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak 1′er su bardağı içilir. Mide gastridi ve ülseri olanları yakar. Sirke ile yapılan bal şerbeti içilirse mide yanması geçer. Geçmezse önce mide tedavi edilir.

Ayrıca kontrol et

Histeroskopi Nedir Nasıl Yapılır

Histeroskopi Nedir Nasıl Yapılır? Histeroskopi Ne Demek?

Histeroskopi Nedir Nasıl Yapılır? vajina ve rahim ağzından histeroskop adı verilen özel bir optik cihaz …