Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada köpek saldırması, rüyada köpeğin saldırması

Rüyada köpek saldırması, rüyada köpeğin saldırması

Nasıl görülürse görülsün, rüyada köpeğin saldırması kötü şekilde tabir edilmemelidir. Çünkü rüya, yorumuna göre çıkar. Saldıran köpek rüyasını herkese anlatılmamalı, yorumu yapabilecek ehil birine anlatılmalı.

Rüyada köpeğin saldırması, hizmetçi, dost ve yakın kimselerden gelecek sıkıntı ve musibete yorumlanır. Saldıran köpek yavrusu ise, sevimli bir çocuk ile tabir olunur. Köpek beyazsa, o çocuk mümindir. Siyahsa, çocuk ailenin büyüğü olacaktır.

Rüyada çoban köpeğinin saldırması mülk, mal ve menfaata delâlettir. Âdi ev köpeği, zalim düşmana çıkar. Saltanat ve memuriyete ehil bulunan birine rüyasında köpeğin saldırması, bu rüya, onun için bir şehre yönetici olmaya işaret eder.

Tazı köpeğinin saldırması, kuvvete ve düşmana galip gelmeye delâlet eder. Rüyada saldıran köpekleri öldürdüğünü görmek, düşman üzerine galip gelmektir. Rüyada köpeklerle beraber havlamak, arzu ve isteklere erişmek demektir.

Köpeğin biri üzerine saldırdığını görmek, diğeri aleyhinde kötü ve fena söz söyleyen kimseye yorumlanır. Köpek saldırması rüyası çok çeşitli şekilde tâbir edilmiştir.

Köpekler şu kısımlar ile de tâbir olunur: Köpek rüyaları dünya ehline delâlet eder. Saldıran köpek, izzete, yüceliğe ve rızka, koyun köpeği, hanımı, çoluk-çocuğu ve komşusu hakkında kıskanç bir kimseye, dişi köpek, nesli çok ve kocasını koruyan bir kadına işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuk Bezi Görmek

Rüyada Çocuk Bezi Değiştirmek iş hayatında ve aile hayatında rüyayı gören kişinin, karşısına çıkan sorunlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir