Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ağlayan Kadın Görmek, rüyada kadının ağlaması

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek, rüyada kadının ağlaması

Nasıl görülürse görülsün, rüyada ağlayan kadın görülmesi kötüye yorumlanmamalıdır. Çünkü, çoğu zaman rüya, yorumuna göre çıkar. Ağlayan kadın rüyasını herkese de anlatılmamalı. Ehli bulununca söylenmelidir.

Bekar kadının bu rüyayı görmesi, kocaya delâlet eder. Ağlayan kadın rüyası hayatına girecek ve onun için hayırlı işler yapacak iyi niyetli bir kadına tabir edilir. Etrafınızda bulunan merhametli bir kişiye, yeni arkadaşlarla birlikte güzel işler yapacağınıza yorumlanır.

sevinçli ve huzurlu günlere delâlet eder. Ağlayan bir kadının size dert yanması gerçek hayatınızda insanların sorunlarını dinleyip onlara yardım edeceğinize delalet eder.

Aynı zamanda gönlü yumuşak ev güzel ahlaklı bir adama yorumlanır. Ayrıca ağlayan kadın rüyası gerçek hayatta yardıma muhtaç durumda bulunana birisine tabir edilir.

Bekâr bir kadının, rüyasında ağlayan bir kadını görse, dindar ve tanınmış bir adam ile evleneceğine işarettir. Evli erkek, rüyasında kadının ağlaması, erkek evlâdının olacağına delâlettir.

Rüyada kadın hıçkırarak ağlıyorsa, gören kişi yüksek bir mevkiye ve güzel bir şöhrete kavuşur. Kadın üzerinize ağlıyorsa saliha ve temiz biriyle evlenmeye delalet eder.

Her türlü hayır ve berekete, fazilete, yüce ve güzel ahlâka, bütün işlerde muvaffakiyete çıkar. Ferah ve sürura, saadet ve selâmete işarettir.

Kadını feryat ederek ağladığını görmek, vaaz ve nasihata delâlet eder. Kadının ağlamadığı halde gözlerinden yaşlar aktığını görmek, muradına ermeye ve sevince işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuk Elbisesi Görmek

Rüyada Çocuk Elbisesi Almak Bir çok sıkıntısını hafifleyeceğine, kişinin yüreğine esenlik veren güzel gelişmeleri, uzaktan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir