Rüyada Dar Görmek

Rüyada Dar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dar Görmek Ne Anlama Gelir? normalde parasal açıdan kişinin çok dikkatsiz davranması sonucunda yaşayacağı zorluğa ifade eder. Mali sıkıntıların üstesinden gelebilmek için borç alacak olan rüya sahibinin geri ödemede sebepler yaşayacağını ve kariyerini değiştirmek isteyeceğini de ifade eden rüya, mevcut koşulların insanı giderek daha da sıkıntulı bir konuma sokacağının da haberini verir.

Rüyada Dar Görmek Ne Manaya Gelir?

rüyada dar ve sıkıcı bir yer görmek, iyiye işâret değildir.Rüyada dar bir yerden kurtulduğunu gör­mek, üzüntü, keder ve sıkıntılardan kurtulma­ya işâret eder.

Dar Pantolon Görmek

Çok büyük bir zorluklarının yaşanmasına ve insanın bütün hayatının bir süreliğine değişeceğine, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine alamettir. Dar siyah pantolon giydiğini görmek acı içinde bir bekleyiş veya kötü haber almaya yorumlanırken, yeş il, dar bir pantolon görmek ise refaha kavuşmak için bir müddet daha benzer koşullarda yaşamak gerektiğine ve sabırla beklemeye alamettir.

beyaz dar pantolon ise evlilik konusunda acele eden rüya sahibinin daha sonra yaptığı seçimin iyi olmadığını ve evleneceği kişi ile aralarında anlaşmazlıklar çıkacağını bildirir. para konusunda aşırı çıkarcı biri ile tanışmak ve menfaat düşkünü kimselerle arkadaşlık yapmak manasına da gelir.

Rüyada Dar Etek Giymek

Bekar bir bayanın dar bir etek giydiğini görmesi çevresinde kendisi hakkında kötü dedikodular yapan kimselerin varlığına ve iffetsiz bir yaşam sürdüğüne yorumlanır. Evli bir bayanın dar etek giymesi ise eşinin aşırı,fazla kıskançlığı nedeni ile kavga yaşayacağına ve kendisini eleştiren aile büyükleri yüzünden sıkıntılı vakitler yaşayacağına alamettir. Bir erkeğin dar etek giydiğini görmesi ise özel ömründe birden çok kadınla sevgisi olduğuna ve aile ömrünün tehlikeye girdiğine ifade edilir.

Dar Boğaz Görmek

Aydınlığa işârettir. rüyasında dar bir boğazdan geçtiğini gör­mek, bozuk işlerinin düzeleceğine işâret eder.Rüyada bulunduğu dar boğazın gittikçe da­ralıp onu sıkıştırdığını görmek, beklemediği bir yerden eline bir kısmet geçeceğine işâret eder.Rüyada dar boğazdan birden bire geniş bir yere çıktığını görmek de, kısa bir müddet evinden ayrılıp bir yolculuğa çıkacağına işârettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …