Rüyada Dantel Örmek

Rüyada Dantel Örmek

Rüyada dantel örmek ne anlama gelir? bekar bayanlar için çeyiz hazırlıklarına başlamalarını ifade eder. Kısmeti çıkan, görücü usulü evlilik yapacak olan ya da nişanlanan insanların ev,hane düzenlemek için alacakları eşyalara,mallara , ellerinden çıkacak paraya yorumlanır. Duygusal bir bakış açısına sahip olunduğunu ve rüya sahibinin hayatıyla ilgili durumlarda düzenli ve titiz davrandığını, çoğu vakit düşünmeden hareket ettiğini de ifade eder. İnsanın çocuk ruhlu olduğunu da bildiren rüya, annesinin sözünden çıkmayan, ailesine aşırı, fazal düşkün bir eşe sahip olmaya da yorumlanır. Bir aşkın küllerinin,zerrelerinden yeniden alevleneceğine, insanın eski sevdiği insana geri döneceğine işaret ederken, alınacak bir kararla insanın kendisine ait bir yuva,ev kurmak için girişimlerde bulunacağına ifadedir. Dantel ördüğünü gören erkeklerin kız kardeşleri evlenir ya da nişanlanırlar.

Rüyada Dantel Örüp Satmak

Ördüğü dantelleri satan insanın geliri az, bereketi çok olur. Eli darlık görmez ancak fakir bir yaşam sürdürür. Rüya sahibinin ailesi, sevdikleri ve çocukları için yapamayacağı şeyin olmadığını, her zaman onların güvenliğini sağladığını, mutluluklarını daim etmek için çalıştığını da bildirir. Bu rüya bir bekleyişle geçecek zamanın sonunda hayal edilenlerin gerçekleşeceğine fakat büyük beklenti içinde olmamak gerektiğine de vurgu yapar. Rüya sahibi için hayat koşullarının çok fazla değişmeyeceğine, büyük sarsıntılar olmadan, ailece mutlu,neşeli,sevinçli şekilde yaşayacağını da bildirir.

Rüyada Dantel Görmek

İnsanın yıllarca,senelerce önce ektiği tohumların bugün filizlendiğini göreceğini, yani verdiği emeklerin neticesini almaya başlayacağını, işinde bereketli günlerin kendisini beklediğini bildirir. Bekar kızı veya oğlu olanlar için hayırlı kısmetler anlamına gelen rüya bir düğün hazırlığının da ifadedir. Aile, akraba bağlarının sıkılaştığı, dayanışma dolu günleri de ifade eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dansöz Görmek

Rüyada Dansöz Görmek

Rüyada dansöz görmek ne anlama gelir? çok hayırlıdır ve rüya sahibinin mutluluklarla güzelliklerle ve hayırlarla …