Rüyada Dam Görmek

Rüyada Dam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dam Görmek Ne Anlama Gelir? sıkıntılı konularda zihin danışılabilecek, engin dünya görüşüne ve hayat tecrübelerine sahip bir kimsenin varlığı ile ifade edilir. Bu kişi rüya sahibinin hayatında kendisi için olağanüstü bir can simidi gibidir ve özellikle de en çıkmaza düştüğü vakitlerde elinden hiçbir şey gelmese bile rüya sahibinin gözyaşlarını silip, kendisini teselli eden kimse olarak tasvir edilir. rüyada dam görmek, sevinçlerin ve neşelerin de hüzünlerin de söylendiği bir kimsenin varlığı ile açıkça açıklanır.

Rüyada Dam Görmek Ne Manaya Gelir?

Asaletli bir kadına işaretle tabir olunur. Ebu Saîd el-Vâiz’in Dam Görmekle İlgili Yorumu? Bir kimsenin rüyada bir dam görmesi, kadri ve şanı yüce (kıymetli ve değerli) bir kadına işaret olarak yorumlanır demiştir. Yine Nablusi, bazen de rüyada dam görmek, kadri yüce bir adama (erkeğe) işaret olarak tabir olunur demiştir. rüyasında dam (çatı) üzerinde koştuğunu veya çabuk ça­buk, acele ile yürüdüğünü gören kişi, devlet büyüğü veya yardımcısı tarafından zarara veyahut bir bela ve musibete uğrar şeklinde tabir olunmuştur.

Rüyada Dam Akması

Rüyada damın aktığını görmek, hüzünlenmeye ve gözyaşına, mevlit ya da hayır yapmaya işaret eder. Acıların ve kederin bazı inanışları yerine getirerek hafifletilmeye çalışılmasına ya da teselli bulma çabasına ifade eder.

Rüyada Dam Çökmesi

Rüyada dam çökmesi şanssızlık ve uğurluktur. Hane içinde meydana gelecek kötü ve tatsız olaylara, huzurun ve mutluluğun bozulmasına, ev halkını yasa ve gözyaşına boğacak bir musibetin yaşanmasına ifade edilir.

Rüyada Dam Yıkılması

Rüyada dam yıkılması da hayırlara alamet değildir. Düzenin bozulmasına, ailenin dağılmasına, büyük sorunların baş göstermesine, çaresi olmayan hastalıklara yakalanmaya, hüzne, kedere, korkuya ve endişeye yorumlanır.

Rüyada Damdan Su Akması

Rüyada damdan su aktığını görmek, mutlak suretle bir acı yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlara ve melanete delalet eder. Kötü günlerin yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ahşap Tavan Görmek

Rüyada ahşap tavan görmek, kibirli, zengin, mal mülk ve para sahibi, arkası güçlü, itibar ve söz sahibi bir kişiye işaret eder. Herkesi ve her işi beğenmeyen, zor ve kahrı çekilmez bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Tavana Çıkmak

Rüyada tavana çıkmak hayırlı ve güzel gelişmelere ifade eder. Fakat tavana çıkıp orada mahsur kalmak şanssızlıktır ve kötü olayların yaşanacağı manasına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …