Rüyada Dalmak

Rüyada Dalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dalmak Ne Anlama Gelir? Rüyayı gören insanın malını, parasını, rahatını, huzurunu ve sıhhatını kaybedeceği adımlar atabileceğine ifade eder. rüya sahibinin kendisini başarısızlığa ve moralsizliğe götürecek, kazalara ve musibetlere girecek girişimlerde bulunabileceğine bu sebeple de zor, olumsuz ve ağır günler geçirebileceğine ifade eder. Düşünmeden, hesaplamadan, tabiri caizse tartıp biçmeden hiçbir işe atılmamak gerektiğine işaret eder.

Rüyada Dalmak Ne Manaya Gelir?

Bir dalgıç elbisesi giyerek, denize daldığını gören, çok bilgili bir kişi oldugu için, her girdigi isi basari ile yerine getirecek de mektir.

Bir gemide birçok dalgıçların denize daldıklarını seyret mek, sizinle birlikte çalışan arkadaşlarınıza öncülük (ustalik) ettiginize, onlara bilmedikleri bazi hususları öğrettiğinize işarettir.

Denize dalıyorsanız, bu riske girmekten vazgeçmeniz gerektiğinin işaretidir. Aksi takdirde mal kaybına uğrayabilirsiniz

Rüyada Denize Dalmak

Rüyayı gören insanın uğursuzluklarla karşılaşacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin sonradan çok pişman olacağı işlere yatırım yapacağına ve hayal kırıklığı yaşayarak, umduğunu bulamayacağına yorumlanır.

Rüyada Suya Dalmak

iki türlü tabir edilir. Rüyayı gören insanın uykusunda bulanık, çamurlu dolayısıyla da dibi görülmeyen bir suya dalması, girişimde bulunduğu işlerde zarar edeceği anlamına gelirken temiz ve dibi görünen suya dalması zafer kazanmaya, ön plana çıkmaya ve ilerlemeye yorumlanır.

Rüyada Havuza Dalmak

Rüyayı gören insanın maddi gücünü kaybetmesine, maneviyatının da çökmesine sebep olacak bazı işlere emek vereceğine fakat emeklerinin, hayallerinin ve parasının boşa gideceğine bu durumun da yokluğa, sıkıntıya ve meşakkate düşmesine neden olacağına ifade eder.

Rüyada Denizin Dibine Dalmak

Rüyayı gören insanın deyim yerindeyse gözünü karartarak bir takım kararlar alacağına bu kararlar doğrultusunda hareket edeceğine sonra da kendisini zorluklara sürükleyeceğine ifade eder. Rüya sahibinin yanlış, eksik ve kusurlu işler yapması nedeniyle hayatı ve düzeni alt üst olacak demektir.

Rüyada Daldığını Görmek

Rüyayı gören insanın gerçekten de düşünceli olacağına, uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve başına gelenler yüzünden hep kendisini sorumlu tutacağına alamet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarının, hatalarının bedeli olduğunu düşüneceğine ifade edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …