Rüyada Dalga Görmek

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga görmek ne anlama gelir? sabırlı olmak ve beklemeyi bilmek manasına gelir. Çünkü rüyada dalga görmek insanın hedeflerine, ideallerine ve dileklerine yetişmesi için olması gereken birtakım sınavlardan geçmesi, birtakım badireleri atlatması gerektiğine ifade eder. Rüyayı gören insanın böyle bir rüya görmesi eğer benzetmeye uygun olursa, dedelerimizin de  söyledikleri gibi armut piş ağzıma hayal ve fikir aklıyla hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceğinin, hayatımızdaki birtakım ve bazı şeylere ancak çok çalışıp gayret ederek, sebat edilerek yetişeceğinin bir ifadesidir..

Rüyada dalga görmek benzer vakitte rüya sahibinin yüreğinin coşup coşup durulması şeklinde ifade edilir. Yani rüya sahibi duyguları konusunda kararsız olabilir, bir iş için çok heveslenip pır pır atan kalbi, kısa bir süre sonra bu heyecanı ve işe olan inancını kolayca yitirebilir diye yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Dalgalı deniz, Fırtınalı günlerin geldiğinin habercisidir. Rüya sahibinin zor ama sonunda aydınlık ve güneşli günler geçireceğine, mutluluk için dişlerini sıkarak dayanması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Dalga Geçmek

Tabiri rüyadaki anlamına yakındır. Rüya sahibinin bir kişiye eşek şakası yaparak, onu üzeceğine ve kıracağına işaret eder. Rüya sahibinin, birini olmayacak bir şey için çok heveslendirip sonra da onun hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağı manasına gelir.

Rüyada Dalga Geçilmek

Rüya sahibinin, güvendiği birileri tarafından aptal yerine konmasına delalet eder. Hiç olmayacak bir şey için rüya sahibini ümitlendirilmesi, sonrasında da acı gerçekle yüzleşmesine ve yıkılmasına neden olacak kişilere ifadedir.

Rüyada Dalga Altında Kalmak

Hiç iyi değildir, hayatın noktalanacağına ifade eder.

Rüyada Dalga Sesi Duymak

Dalga sesi, çaresizliğin ortasında görünen çareler olarak yorumlanır. Rüya sahibinin ümidini kestiği bir anda karşısına çıkan temiz yol anlamına gelir. Geç de olsa çözüm yoluna kavuşmaya ve istediğini başarmaya ya da elde etmeye ifade eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada deniz dalgası görmek ne anlama gelir? normalde hayra yorulmaz ve insanı bekleyen çetin bir …