Rüyada Dalga Geçmek

Rüyada Dalga Geçmek

Rüyada dalga geçmek ne anlama gelir? herkesi küçümseyen, hor gören, kendisini sürekli dev aynasında gören rüya sahibinin yaşayacağı bir zorlukla küçümsediği insanlardan da berbat bir hale düşeceğine ifade eder. Büyük konuşmanın insanın geleceğine kötü etkilerde bulunacağına, kendini beğenmiş tavırlar sebebiyle kariyer yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir zaman sonra kariyerinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz ve mutsuz bir hale geleceğine ifadedir. Dalga geçtiğini gören kişiler elde ettiklerinden daha fazlasını istedikleri için kötü ilişkilerin ya da kötü yerlerin de içinde bulunurlar. Yanılgılarla yaşanacak bir hayatın yanlış etkilerinin yakın vakitte başlayacağına, kişinin huzurlu ve rahat hayatının biteceğine, pek çok sakarlığa boğuşmak zorunda kalacağına alamettir.

Rüyada Kendisiyle Dalga Geçildiğini Görmek

Aşağılık kompleksine sahip olan kişilerin sürekli olarak daha iyi bir hayat istemelerinden dolayı içinde bulundukları durumun güzelliğini kaçıracaklarını, gösteriş yapmak istemeleri yüzünden ellerindeki paranın kıymetini bilmeden aşırı harcama yaparak sıkışık bir duruma düşeceklerini bildirir. Aile içinde özellikle aile büyüklerinin kişinin tasvip etmedikleri hareketlerine karşı yoğun bir eleştiri yapacaklarına, bu durumun rüya sahibinin sinirlerini bozarak sert kavgaların yaşanacağına da alamet eder.

Rüyada Dalga Geçilen Birini Görmek

Haksızlıklara karşı her koşulda mücadele veren rüya sahibinin temiz kalpli ve adil davranışlarının pek çok kişi tarafından takdir toplayacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına işarettir. Kendisini çekemeyen düşmanlarına ders verecek olan rüya sahibinin bulunduğu koşulları en ince ayrıntısına kadar değerlendireceğini ve yakınlarındaki kişiler hakkında duyduğu yalan yanlış sözleri de söyleyenlerin yüzüne vuracağını alamet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada deniz dalgası görmek ne anlama gelir? normalde hayra yorulmaz ve insanı bekleyen çetin bir …