Rüyada Dağdan Su Akması

Rüyada Dağdan Su Akması

Rüyada dağdan su akması ne anlama gelir? berekete yorumlanır ve kişinin bir anda elinin bollaşacağını, tüm maddi sıkıntıların birden düzeleceğini bildirir. Ele geçecek bir malın değerli ve temiz olduğunu, hak edilmiş bir miras varsa önündeki engellerin ortadan kalkacağını ifade eder. Dağdan su çıkması benzer vakitte hayırlı bir çocuk sahibi olunacağını, kişinin kendi gayretiyle elde ettiği kazancını ağzının tadıyla harcayacağını ve evde mutluluğun, rahatın daim olacağını ifade eder. Çok güzel bir mevkiye erişileceğini, bu mevkide iken kişinin kuvvetine kuvvet  katacak işler yapacağını ve kendisinin de planlamadığı bazı başarılar elde ederek adını geleceğe yazdıracağını ifade eder. Dağdan su aktığını gören kişi kendi işini kurar ve parasının hayrını görür. Resmi işlerin hallolması, müjdeli güzel bir haber almak, sınav sonuçlarının lehte olması ve işe başlamak gibi manalarna da gelir.

Rüyada Kaynak Suyu Çıktığını Görmek

Kaynak suyun bir dağdan çıktığını görmek rüya sahibinin ömür boyu rahat edeceği bir işe girmesine ve düzenli, her istediğini almasına neden olacak bir kazanca sahip olmasına yorumlanır. Emekliliğe veya emekli olunduğunda rahata ermeye, herhangi bir maddi sıkıntı yaşamadan, kimseye el açmadan yaşayacak olan rüya sahibinin pek çok mala mülke sahip olacağını da ifade eder.

Rüyada Dağdan Siyah Su aktığını Görmek

Hayra yorulmadığı gibi, beklenmedik bir hastalığın, belanın veya kişiyi uzun süre uğraştıracak aksiliklerin haberini verir. Dağdan siyah su akması rüya sahibinin yeterince fazla olan sorumluluklarının daha da artacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına alamet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmanmak ne anlama gelir? rüya sahibinin, çok büyük emekler vererek, çok çalışarak, kimseden …