Rüyada Dağdan Düşmek

Rüyada Dağdan Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dağdan Düşmek Ne Anlama Gelir? özellikle iş ve kariyer hayatı ile ilgilidir ve uzun vakit üstte     bulunan veya başarılı bir süreç geçiren kişilerin beklenmedik sebepler sonucu bulundukları konumu kaybetme riski ile karşılaşacaklarına alamettir. Dağdan düşerek yaralandığını görmek mesleki bir uyarıya, beklenen terfinin gelmemesine veya istenmeyen bir tayine ifade ettiği gibi, özel sektörde çalışan veya kendi kariyeri olanların yaptıkları ortaklıklar neticesinde ziyana uğrayacaklarını ve bir miktar para kaybı yaşayabileceklerini ifade eder. Dağdan düşmek kişinin yaptığı yanlışlıklara da dikkat çeken uyarıcı mahiyeti olan bir rüya olarak değerlendirilmelidir. Rüya sahibinin emin olmadan adım atmaması gerektiğine ve özellikle yakın çevresinde bulunduğu konuma göz dikmiş kişilerin olabileceğine dikkat çeker.

Rüyada Dağdan Düşmek Ne Manaya Gelir?

Düşmek bir ölüm tehlikesi atla­tacağınıza, ev damından bir kiremidin, dağ eteğinden bir kayanın veya bir uçağın düştüğünü görmek, elinizdeki işten umduğunuz neticeyi alamayacağınıza, ayağınızın kayıp düştüğünüzü görmek, işlerinizde sizi çekemeyen düşmanlarınızın olduğuna işaret eder. uyku halinde görülen düşmek, hiç iyi sayılmaz. Düş­mek rüyaları iyiye ve hayra işaret etmez. Hep şer ve zara­ra işaret eder şeklinde yorumlanır denmiştir.

Kendi üzerine başka birinin düştüğünü görmek, rüya sahibinin düşmanına veya düşmanlarına mağlup olacağına (yenileceğine) işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dağdan Düşüp Ölmek

Bir bitişe işarettir ancak genellikle bu bir işe son vermek yahut yürümeyen bir projeyi sonlandırmak anlamına da gelir. Her şekilde biten veya sona eren bir durumun yepyeni kapıların açılmasına neden olacağına vurgu yaptığı için olumsuz yorumlamamak gerekir ancak kişinin bir müddet sıkıntı yaşayabileceğini de ifade eder. İş yaşantısına son vermek ya da bulunulan makamdan ayrılmak, yeni bir göreve gelmek anlamındadır.

Rüyada Dağdan Düşüp Yaralanmak

Rüya sahibinin çok önemli ve ömür boyu unutmayacağı bazı deneyimler elde edeceği bir sürece işarettir ki bu süreç işle alakalıdır. Kendisine düşmanlık eden ya da mevkisinde gözü olan kişileri fark eden rüya sahibinin bu insanlara karşı ilerleyen zamanlarda önlemler alacağını, bu süreçte bazı kayıplar yaşasa da elde ettiği tecrübeler sayesinde daha da güçleneceğine delalettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …