Rüyada Dağ Evi Görmek

Rüyada Dağ Evi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dağ Evi Görmek Ne Anlama Gelir? Kişinin yaşadığı hayatın yoğunluğundan ve kariyer stresinden birazcık  uzaklaşmak için bir süre inzivaya çekileceğini ve bir bakıma münzevi hayatı yaşayacağını işaret eder. Aynı zamanda kariyer nedeniyle çıkılan bir yolculuğun çok uzun süreceğine ve bu sürecin kişiyi hasret çekmesi yüzünden çok yıpratacağına, sevdiklerinden ayrı kalınacağına da alamettir. Zor bir sınava girmek, kişinin becerilerini ve gücünü aşan bir göreve getirilmesi sonucunda yaşanacak sıkıntılar anlamına da gelir. Duygusal yaşantıdaki dalgalanmaların kişiyi fazlasıyla yıpratacağına ve evli ise bir müddet eşinden ayrı kalacağına, ilişkisi olanlarında geçici bir sene sevdiği kimseyle görüşmeyeceklerine yorulur. Dağ evinde uyuduğunu görenler hastalık sebebiyle işe ara verir. Böyle bir yerde namaz kıldığını görmek ise, inancın güçlü olduğuna yorumlanır.

İmam-ı Nablusî’nin Dağ Evi Görmekle İlgili Yorumu?

Yemyeşil ve suları akan bir dağ, ilmi ile amel eden faydalı bir bilgin, sadece topraktan oluşan bir dağ, cimri bir zengin demektir.Yüksek bir dağa çıkıp oradan bir şehri seyrettiğini gören, amir veya hakim olur. Dağda bir ev yaptığını gören, uzlete çekilir.Dağa çıkmak her haliyle güzel bir rüyadır. Dağın yandığını görmek büyük bir bela veya kıtlığa yahut büyük bir zatın ölümüne, suların kurumasına işarettir. Dağın patlayıp lavlar püskürtmesi, birinin çıkıp devlete baş kaldırmasıdır.

Bir dağın tepesinde dua ettiğini veya ezan okuduğunu görürse evliya olur veya o bölgenin valisi olur.
Dağa yaslandığını görmek güçlü bir insanın himayesine girmektir.
Dağdan dağa atlamak, uzun bir yolculuğa çıkmaya veya beklenilen kişi ve sevgiliye kavuşmaya işaret eder.Dağdan suya atlamak, ferah ve mutluluğa işaret eder. Yaşanan sıkıntı ve kederden kurtulmaya da işaret eder.

Rüyada Dağ Evi İnşa Etmek

Ağaçlardan bir dağ evi inşa ettiğini görmek, kişinin hayatını büyük ölçüde değiştireceğini ve alacağı kararlar sayesinde köklü değişimler içine gireceğini, İslami olarak, geçmiş hayatına bir çizgi çekip, hayata, inançlarına uygun yeni bir yön vereceğini bildirir. Sosyal yaşantıda aranılan bir isim olmanın, güç ve otorite elde etmenin, iş alanında ismini markalaştırmanın ve küçük girişimlerin kısa sürede büyütülerek yeni kazançlar elde etmenin işaretidir. Betondan dağ evi yapmak ise, iktidarını kanıtlayan kişinin Güç kazanacağı  manasına gelir.

Rüyada Dağ Evinde Yaşadığını Görmek

Tek başına bir dağ evinde yaşadığını gören kişiler kimseden yardım almadan ayakta dururlar ve her işlerini kendileri yaparlar. Başkalarına minnet duymadan yaşanan bir hayatın, eldeki imkanları kullanarak geleceğini sağlam zemin üzerine inşa etmenin de alametidir. rüyada Dağ Evi Görmek

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …