Rüyada Dağ Evi Görmek

Rüyada Dağ Evi Görmek

Rüyada dağ evi görmek ne anlama gelir? kişinin yaşadığı hayatın yoğunluğundan ve kariyer stresinden birazcık  uzaklaşmak için bir süre inzivaya çekileceğini ve bir bakıma münzevi hayatı yaşayacağını işaret eder. Aynı zamanda kariyer nedeniyle çıkılan bir yolculuğun çok uzun süreceğine ve bu sürecin kişiyi hasret çekmesi yüzünden çok yıpratacağına, sevdiklerinden ayrı kalınacağına da alamettir. Zor bir sınava girmek, kişinin becerilerini ve gücünü aşan bir göreve getirilmesi sonucunda yaşanacak sıkıntılar anlamına da gelir. Duygusal yaşantıdaki dalgalanmaların kişiyi fazlasıyla yıpratacağına ve evli ise bir müddet eşinden ayrı kalacağına, ilişkisi olanlarında geçici bir sene sevdiği kimseyle görüşmeyeceklerine yorulur. Dağ evinde uyuduğunu görenler hastalık sebebiyle işe ara verir. Böyle bir yerde namaz kıldığını görmek ise, inancın güçlü olduğuna yorumlanır.

Rüyada Dağ Evi İnşa Etmek

Ağaçlardan bir dağ evi inşa ettiğini görmek, kişinin hayatını büyük ölçüde değiştireceğini ve alacağı kararlar sayesinde köklü değişimler içine gireceğini, İslami olarak, geçmiş hayatına bir çizgi çekip, hayata, inançlarına uygun yeni bir yön vereceğini bildirir. Sosyal yaşantıda aranılan bir isim olmanın, güç ve otorite elde etmenin, iş alanında ismini markalaştırmanın ve küçük girişimlerin kısa sürede büyütülerek yeni kazançlar elde etmenin işaretidir. Betondan dağ evi yapmak ise, iktidarını kanıtlayan kişinin güç kazanacağı  manasına gelir.

Rüyada Dağ Evinde Yaşadığını Görmek

Tek başına bir dağ evinde yaşadığını gören kişiler kimseden yardım almadan ayakta dururlar ve her işlerini kendileri yaparlar. Başkalarına minnet duymadan yaşanan bir hayatın, eldeki imkanları kullanarak geleceğini sağlam zemin üzerine inşa etmenin de alametidir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çürük Meyve Görmek

Rüyada Çürük Meyve Görmek

Rüyada çürük meyve görmek ne anlama gelir? iyi değildir ve hastalık, kötü haber almak anlamındadır.  …