Rüyada Cünüp Görmek

Rüyada Cünüp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cünüp Görmek Ne Anlama Gelir? İsteksiz ve umutsuz olarak girilecek işlerden hayır gelmeyeceği şeklinde tabir edilir. İnanmadan, kendine güvenmeden, karamsar ve çekimser olarak bazı adımlar atmaya ve başarısızlığa düşmeye yorulur. Şerli ve musibetli olaylar yaşamaya, uğursuz olacak kararlar almaya, Allah katında kabul olmayacak dileklerde bulunmaya, günaha sürüklenmeye ve hatalı, eksik ve kusurlu işler yapmaya tabir edilir.

Rüyada Cünüp Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyasında cünüp olarak namaz kıldığını görse, bu onun ibadet için yolculuğa çıkacağına işarettir. Bazı yorumculara göre ise, bu rüyayı gören kişinin dininde bozukluk olur, yani din yönünden bu kişi bozuktur şeklin­de yorumlamışlardır. Bazı yorumcular da rüyasında ken­disinin cenabet (cünüp) olduğunu gören kimse, kötü bir meseleye adı karışır şeklinde yorumlamışlardır.Rüyada cünüp (cenabet) olduğunu gör­mek, abdestsiz olarak bir ihtiyacı için çalışma­ya işâret eder.Rüyada cünüp olarak namaz kıldığını gör­mek, ibadet için yola çıkmaya işârettir.

Rüyada Cünüp Gezmek

Ayıplanmaya, hor görülmeye ve kötü anılmaya neden olacak hareketlerde bulunmaya ya da böyle sözler söylemeye işaret eder. Art niyetler taşımaksızın yapılacaklar yüzünden toplum tarafından yargılanmaya bu nedenle kötü ve üzgün günler yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Cünüp İken Namaz Kılmak

Muradın gerçekleşmemesine, hayallerin, duaların, isteklerin de yerine gelmemesine delalet eder. Hayal kırıklığına ve maddi zarara neden olacak işlere atılmaya, emeklerin boşa gitmesine, bereketin ve de verimin düşmesine delalet eder.

Rüyada Cünüp İken Camiye Gitmek

Zayıf anlarda yapılacak yanlışlara, kötü ve hileli kişilerin aklına uymaya bu nedenle eşe dosta muhtaç olmaya ve düşman sevindirecek kadar kötü hallere gelmeye alamet eder. Kötü izlenim nedeni ile kısmetlerinden olmaya yorulur.

Rüyada Cenabet Olmak

Bilgiyi ve sermayeyi aşan işler yapmak suretiyle mutsuz olmaya, ideallerini yerine getirememeye, rakiplerine yenilmeye, maddi olarak küçülmeye, zayıflamaya ve güç kaybetmeye rivayet edilir. Birinciliği düşmana kaptırmak anlamına gelir.

Rüyada Cenabet Namaz Kılmak

Dileklerin kabul olmayışı, alın terinin boşa gitmesi, fedakârlıkların ve çalışmaların layık olduğu takdiri almaması, hakkın da verilmemesi şeklinde kabul edilir. Uğursuzluk demektir. Güzel başlangıçların, kötü şekilde sonlanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Cenabet Kadın Görmek

Kötü günlerin yaklaştığına delalet eder. Fayda getirmeyecek kimselerle karşılaşmaya, onlara inanmaya, umut bağlamaya, sonra da yarı yolda bırakılmaya ve üzülmeye işaret eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …