Rüyada Cumhuriyet Altını Görmek

Rüyada Cumhuriyet Altını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cumhuriyet Altını Görmek Ne Anlama Gelir? Cumhuriyet altınının rüyasını görmek iyi anlama gelmez. rüya sahibi için dertlerin ve sıkıntıların yükü ve ağırlığı olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatının şu sıralar hiç de beklediği kadar iyi gitmeyeceğine, olumlu şekilde değilde olumsuz şekilde ilerleyeceğine,hiç beklemediği bir anda başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da git gide artacağına rivayet edilir. Üzülmeye, ağlamaya, kötü düşüncelere, korkulara ve şüphelere kapılmaya yorulur.

Rüyada Cumhuriyet Altını Görmek Ne Manaya Gelir?

Bir kimsenin rüyasında altın görmesi istenilen şeylerin gerçekleşeceğine yorumlanır. rüyada altın çevreden maddi manevi yardım ve iyilik görüleceği bir döneme girileceğinin işaretidir. Rüyada sağ elinin altın olduğunu görmek, kazançtır. altın, devletten gelecek kazancı ve borçların biteceğini gösterir. Nablusî demiştir ki: altın, hane halkının sevinç duyacağı bir habere delalet eder, demiştir. Bu nedenle rüyada altın görmek rüyayı gören kişi için, borçtan kurtulacağına, gam ve kederin biteceğine işarettir.

Bazı kere de çeyrek altın görmek, rüyayı gören kişinin sevdiği kişiye kavuşacağına, işlerde yardımcıya delalet eder. Rüyada çeyrek altın görmenin anlamı, ferahlık ve sefa veren hayra, kişinin mutlu olacağı gelişmelere delalet eder. Bazı kere de rüyada görülen çeyrek altınlar ilim öğrenmeye, imana, kişinin hidayete ereceği demektir. Herkes iyice bilir ki altın dünya ziynetidir, dünya ise müminler için meşakkat mahallidir.

Rüyada Cumhuriyet Altını Çalmak

Rüyayı gören kişinin başına gelecek melanete ve musibete işaret eder. Geçim derdine, yokluğa ve fakirliğe düşmeye, ele güne muhtaç olmaya, düşmanların dilinde sakız olacak hallere gelmeye alamet eder ve şanssızlık olarak açıklanır.

Rüyada Cumhuriyet Altını Bulmak

Rüyasında cumhuriyet altını bulduğunu gören kişinin başının ağrımasına, canının sıkılmasına, huzurunun ve rahatının kaçmasına neden olacak bazı kötü olayların yaşanacağına girdiği işlerin kendisine hiç iyi gelmeyeceğine ve uğursuzluk getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kısmetinin kapalı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Cumhuriyet Altını Takmak

Bu rüya şans, bolluk, bereket ve zenginlik şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ticaretinin açılacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Cumhuriyet Altını Satın Almak

Rüyayı gören kişinin kar elde etmek amacıyla gireceği işlerde aradığını ve istediğini alamayacağına bu nedenle de sahip olduğu maddi gücünü de kaybedeceğine, geri planda kalacağına ve yılların emeği olan mallarını elden çıkarmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada Cumhuriyet Altını Vermek

Rüya sahibinin kendisini zor durumda bırakacağı, rızkına ve kazancına engel olacağı, alın terinin karşılığını alamayacağı bu yüzden de hem vakit hem de nakit kaybedeceği işlere gireceğine işaret eder. Kişi, kar zarar karşılaştırması yapmadan bir işe girecek ve bunun da olumsuz sonuçlarına katlanacak demektir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …