Rüyada Çukur Görmek

Rüyada Çukur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çukur Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibinin ayrılmasına ve hayatının berbat olmasına neden veya sebep olacak şeyler yaşayacağına tabir edilir. Musibetlere, olumsuz ve art niyetli kişilere, can sıkıcı olaylara, manevi çöküşe ve düzenin bozulmasına ifade eder. rüyada çukur görmek, rüya sahibi için olumsuz ve sıkıntılı günlerin geleceğine, büyük borçların altında ezileceğine ve bu nedenle zorluktan tabiri caizse kurdeşen çökecek duruma geleceğine delalet eder. Şans ve fırsat kapılarının kapanması, uğursuzlukların kol gezmesi, her işte her zaman bir engel çıkması, iyiye giden işlerin de bozulması manasına gelir.

Rüyada Çukur Görmek Ne Manaya Gelir?

Hayatınızı düzene sokma­nız gerektiğine, çünkü iyi günlerin sonu geldiğine işarettir.Rüyada çukur görmek, pek iyi sayılmaz. rüyasında bir çukurdan atladığını gören kişinin bu rüyası, onun bir teh­like atlatacağına ya da bir tehlike ile karşılaşacağına işaret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çukur Kazmak

Dedikodu konusu olmaya yorulur. Rüya sahibi hakkında çıkacak dedikodular nedeni ile kendisini çok kötü hissedecek, toplumda adı çıkacak ve bu nedenle itibarı zedelenecek demektir. Bu dedikoduların asılsız olması ve rüya sahibiyle uzaktan yakından ilgili olmaması nedeni ile rüya sahibi bu duruma çok içerleyecek ve çok kafaya takacak diye ifade edilir.

Rüyada Çukur Kapatmak

Rüya sahibinin bazı gerçekleri inkâr etmesi ve onların üzerini kapamaya çalışması anlamına gelir. Rüyasında çukur kapadığını gören kişi, doğruluğunu ve gerçekliğini kendisinin de bildiği bir şeyi inkâr ederek başkalarının öğrenmesine engel olmaya çalışacaktır.

Rüyada Çukura Düşmek

Bütün aksiliklerin üst üste geleceğine ve şansızlığın bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına işaret eder. Rüyada çukura düşmek hayatın olumsuz yönde ilerlemesi anlamına gelir.

Rüyada Çukurdan Çıkmak

Hayatın yoluna girmesine, üzüntülerin bitmesine, işlerin kolaylaşmasına, hafiflemesine ve açılmasına tabir edilir. Rüya sahibi rahat bir nefes alacak ve her geçen gün işleri daha da iyiye gidecek, yavaş yavaş eski neşesine kavuşacaktır.

Rüyada Çukura Girmek

Rüya sahibinin çevresinde dönüp dolaşan belalı olaylara ve belalı kişilere ve bunlardan gelecek zarara ifade eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …