Rüyada Çubuk Görmek

Rüyada Çubuk Görmek

Rüyada çubuk görmek ne anlama gelir? yeni filizlenen fikirlere, kişinin bazı değişiklikler yapmak için planlar yaptığına yorumlandığı gibi, ufak bir tarla veya arsa satın alacak olmayı da müjdeler. fakir kişiler için ev alacak kadar para toplayacaklarına ya da ellerine geçecek bir miras payını kullanacaklarına yorumlanan rüya, erkek evlat sahibi olmak, aile içinde duyulan, düşünce danışılan, saygı duyulan bir haline gelmek anlamınada da gelir. Çubuk gören kişi yaşlıysa bir hastalık nedeniyle hastanede uzun zaman tedavi göreceğine alamet eder. Uzun çubuk, girilen işin de uzun süreceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine de ifade edilir. Küçük çubuk görmek ise sevgilerin sona ermesine, nişan veya söz atmaya, evlilikten dönmeye ifade edilir. Ayrıca kariyer yaşantısının da süreklilikten uzak, daima farklılaşan koşullara sahip olacağını ve rüya sahibinin hem fiziksel, hem de hayat koşulları bakımından ruhsal açıdan yıpranacağına da ifade edilir.

Rüyada Demir Çubuk Görmek

Toprağa saplanmış bir demir çubuk görmek kişinin kafasına koyduğunu yapacağını ve elindeki imkanları doğru şekilde kullanarak her türlü alanda başarı sağlayacağını bildirir. Elinde demir çubuk tutan bir adam görmekse kişiyi zorlayacak bir amire, yöneticiye alamettir. Eğitim alan gençler için fazla hırslandıkları için sağlıklarında ufak tefek pürüzler çıkacağını ifade eder.

Rüyada Tahta Çubuk Görmek

Tahta çubuk kişinin vicdanını, merhametini ve olgunluğunu gösterir. Bazı düzensizlikler veya rahatsızlıklar içinde olanların yakın zamanda eski hayatlarına kavuşacaklarını bildiren rüya, tevekkülle geçecek ömrün, sevapların, hayır dualarının da habercisidir. Gönlü bol olmanın ve herkesin yardımına koşmanın karşılığında dertsiz, tasasız bir hayata sahip olunacağının ifadesidir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çorba Yapmak

Rüyada Çorba Yapmak

Rüyada çorba yapmak ne anlama gelir? iyi günlerde toplanan paraların sıkıntılı zamanda kişiye destek olacağını …