Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çocuk Kaçırmak Ne Anlama Gelir?
Rüyada Çocuk Kaçırmak

Rüyada Çocuk Kaçırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çocuk Kaçırmak? hevesini kaçıracak haberler almak veya kişinin neşesine gölge düşürecek durumlar yaşamakla tabir edilir. rüya sahibinin başına gelmese bile, yakınlarının yaşadığı olumsuz olayların etkisinde kalacağını, bu kişilere yardım etmek için uğraşsa da elinden bir şey gelmeyeceği için çaresiz olacağına delalet eder. Kişi kendi çocuğunu kaçırıyorsa, gerçekte de evladının bir ayıbını yahut hatasını görüp onu gizlice uyaracak ve konuşacak demektir. Çocuğu ile yakından ilgilenen ebeveynlerin bugünlerde daha fazla iletişim kuracaklarının altını çizer. Başka birinin çocuğunu kaçırdığını görmek ise bir sırra ortaklık etmek, birinin ağzından tanınan bir arkadaşla alakalı çok gizli bilgiler duymak manasındadır. Çalışılan iş yerinde otoriteye karşı gelineceğini, doğruların peşinden giderek hakkını savunacak olan rüya sahibinin bir anda herkesin gözünde kahraman olacağını işaret eder. Bekar kişiler için ebeveynlerinin izni olmadan herhangi bir işe girişmeyeceklerini ve evlilik kararlarında da ailelerinin sözünden çıkmayacaklarını ifade eder.

İmam-ı Nablusî’nin Tabirine Göre Rüyada Çocuk Kaçırmak Ne Manaya Gelir?

Rüya sahibinin başına gelmese bile, yakınlarının yaşadığı olumsuz olayların etkisinde kalacağını, bu kimselere yardım etmek için uğraşsa da elinden bir şey gelmeyeceği için çaresiz kalacağını delalet eder. Kişi kendi çocuğunu kaçırıyorsa, gerçekte de evladının bir ayıbını yahut hatasını görüp onu gizlice uyaracak ve konuşacak demektir. Çocuğu ile yakından ilgilenen ebeveynlerin bugünlerde daha fazla iletişim kuracaklarının altını çizer. Başka birinin çocuğunu kaçırdığını görmek ise bir sırra ortaklık etmek, birinin ağzından tanınan bir arkadaşla alakalı çok gizli bilgiler duymak manasındadır.

Çalışılan iş yerinde otoriteye karşı gelineceğini, doğruların peşinden giderek hakkını savunacak olan rüya sahibinin bir anda herkesin gözünde kahraman olacağını işaret eder. Bekar kişiler için ebeveynlerinin izni olmadan herhangi bir işe girişmeyeceklerini ve evlilik kararlarında da ailelerinin sözünden çıkmayacaklarını ifade eder.

Kirmani’nin Çocuk Kaçırmakla ilgili Yorumu

rüyada kaçırmanın anlamı, kişinin hayatında sorun yaratacak olan birinin varlığına yorulur. Rüya sahibinin işlerini sıkıntıya sokmaya çalışan, arkasından iş çeviren ve kötülük yapan birine delalet eder.

Rüyada kaçırmak başka bir yoruma göre daha farklıdır. Bir rüya tabircisi, bu rüyayı yanlış ve günahlı yollardan dönmeye, tövbe etmeye yormaktadır.

Ayrıca kontrol et

rüyada cocuk görmek

Rüyada Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çocuk Görmek Ne Demek? nasıl görüldüğüne ve gören kişiye bağlı olarak bir çok şekilde …