Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir?
rüyada cocuk görmek

Rüyada Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çocuk Görmek Ne Demek? nasıl görüldüğüne ve gören kişiye bağlı olarak bir çok şekilde yorumlanabilir. Ancak genelde çocuk görmek gören kişinin sevineceği şeklinde yorumlanır. Birden çok çocuk görmek, özellikle de güzel çocuklarsa bir yerden para geleceğini gösterir. Bir kadının rüyasında çocuk görmesi, o kadının anne olma isteğine işaret ediyor olabilir. Çocuk aynı zamanda haber almaya işarettir.

erkek çocuk görüldüyse iyi haber, kız çocuk görüldüyse biraz sıkıntılı ve üzücü bir haber alınabilir. rüyada gerçek hayatta tanımadığınız yabancı bir çocuk görmeniz bir düşmanınız olduğunu gösterir. Tanımadığınız çocuğu rüyanızda nasıl gördüğünüze bağlı olarak, düşmanınızın şu anki durumu ile ilgili yorum yapabilmek mümkündür. Örneğin, rüyanızda tanımadığınız hasta bir çocuk görüyorsanız, düşmanınız kötü bir durumda olabilir.

Rüyada Çocuk Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada çocuk görmek, hayırlı haberler alacağına, aldığı haberlerden sadece kendisi değil çevresindeki insanlarında mutluluk duyacağına yorulmaktadır. rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine, verdiği kararların arkasında duracağına delalet etmektedir.

İmam-ı Nablusî’nin Tabiri Göre Rüyada Çocuk Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

1-Erkek Çocuk: Müjde ve sevinç olarak yorumlandığı halde bir kadın, kucağında küçük bir erkek çocuk taşıdığıı görürse, üzüleceğine ve kederleneceğine işarettir. Güzel ve yüze gülen bir çocuk da müjdedir.Göz aydınlığıdır.Sevimli, küçük çocuk melektir. Güzel bir çocuk doğurduğunu gören işinde başarılı, evinde itibarlı olur. Çirkin çocuk doğurduğunu ve çocuğun ağladığını gören musibet, bela, sıkıntı ve kedere düşer. Bir çocuktan bir şey öğrendiğini gören aynısını görür veya duyar.

2-Kız çocuk: Kız çocuk görmek erkek çocuk görmekten çok daha hayırlıdır. Küçük kız çocuk kolay ve rahat kazanılacak kazançtır, saadettir, berekettir. Küçük bir kız çocuğunu kucağında taşıdığını gören, saadete gark olur, çevresinde itibarı artar.

Karısının kız doğurduğunu gören gam ve kederden kurtulur. Bir kız çocuğunu öpmek başlanılacak işte başarıya ulaşılacağını gösterir. Küçük kız çocuğunun veya bir kız çocuğunun öldüğünü görmek rızkın daralmasına, saadetin azalmasınna yorulur.

Kirmani’nin Çocuk Görmek ilgili Yorumu Şu Şekildedir

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek bazen sıkıntı manasına gelse de genel olarak miras manasına gelir. kadın tarafından gelecek mirasın müjdecisidir.

Rüyada çocuk görmek, kişi eğer evli ise ve bayansa çocuk sahibi olacağına, çocuğunun hayırlı bir evlat olacağı demektir. Rüya sahibinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, işlerinin yolunda gideceğine bol kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuk Kaçırmak

Rüyada Çocuk Kaçırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çocuk Kaçırmak? hevesini kaçıracak haberler almak veya kişinin neşesine gölge düşürecek durumlar yaşamakla tabir …